Jump to content
Lancelot

Inscrieri Mafia 3

Recommended Posts

Pana acum legat de Nokia am oarecare dubii :) si cam atat..cu Rene cica o sa merg pe incredere :P

Restul consdierati-va inscrisi..si puneti acum intrebarile care vret sa le puneti :)..cititi si regulamentul :) sa stiti fiecare rol :) macar as apartial

Cel mai mult e nevoie sa fiti activi

Link to comment
Share on other sites

Am făcut lista, suntem deja ... mulţi, dar nu decid eu câţi să fim.. so, nu ştiu câţi dintre voi aveţi emailul lui lancelot dar, presupunând că nu foarte mulţi, cu excepţia celor care au mai interacţionat cu mine la joc, restul trimiteţi pm la mine sau la nea lancelot cu emailul vostru.

Tot mai jos am scris în bold oamenii noi de la care aştept întrebări, e imposibil să nu aveţi, după ce începe jocul nu mai răspund la nimeni.

eu zic să nu fim mai mulţi de 25, e greu şi pentru moderator şi îşi face loc şi plictiseala.

1.Lucian

2.Andix

3.Equilibrum

4.Nu mă cunoşti

5.Pitikoo

6.Narcisa

7.Nokia

8.Liquidlove

9.Crazy kid

10.Black dragon

11.Thade

12.Rapture

13.Radu

14.Celmaisaban

15.Luckyshot

16.Trance

17.The first

18.Wanskta

19.Mihai

20. Irina

21.Fanaticaldoll

Link to comment
Share on other sites

Inscrierile se opresc aici :) zic eu..minus Nokia care nu intra destul de des pe forum pentru a juca :)

sper ca mihai 91 sa se tina de treaba..:) il las un pic deschis pentru intrebarile noilor veniti ..dei avem 20 de bucati .. :D de candidati pardon

Link to comment
Share on other sites

Inscrierile se opresc aici :) zic eu..minus Nokia care nu intra destul de des pe forum pentru a juca :)

sper ca mihai 91 sa se tina de treaba..:) il las un pic deschis pentru intrebarile noilor veniti ..dei avem 20 de bucati .. :D de candidati pardon

ma tin :>

Q: Aproximativ cand incepe runda ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...