Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

acelasi_bandit

Sugestie

Recommended Posts

unde scrie ca iti da 98? nu confunda suspendul minim cu suspendul maxim,poti lua si pt prima abatere de ks 99...totul e la aprecierea moderatorului care rezolva plangerea care de asemenea are autoritate si este acoperit de regulament sa acorde suspend cat considera el,si am vazut multe cazuri in care s-a acordat 99 pt limbaj si insulte chiar si la prima abatere.

problema e ca daca nu ar posta toti prostii cazurile astea atunci persoana reala poate ar avea timp sa isi remedieze problema cu contul spart,dar toti cand vad injuraturi globale fara motive ce spun? " wow am mai scapat de unul,hai sa-l postam " desi isi dau seama ca i-a fost contul spart (ca doar e la mintea cocosului) ei ajuta infractorul sa obtina ceea ce si-a propus...dar asa-i mentalitatea asta de roman,cand te vede la pamant in loc sa te ajute sa te ridici te calca pe cap.

(ne asemanam mult cu tiganii)

ma rog ai dreptate la faza cu tiganii,si da asa este ce sa facem... :-?? ..deaia am si propus sugestia asta :)

Link to comment
Share on other sites

contra

voi sinteti de acord cu pk in calima, cu spamu, cu "mars sau ratat" ca insulta

si cind va sterge careva charu din greseala voastra dati in lacrimi ca bebelusi?:))

ma faceti sa zambesc

si pe mine ma face sa zambesc,cum dupa ce ti-ai facut topic ca te lasi de mu etc...si atata vrajeala si etc...si erai foarte suparat si bla bla bla ..intelegi u ...zici de altii ca plang... :-j

nu prea vad legatura dintre mars si ratat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest 3XTR4V3R4L

Contra Sugestiei.

Atata timp cat vrea sa-ti faca rau, unul care are contul tau, iti da 99 pe toate caracterele si e ca si cum nu mai ai cont :).

Sugestia in sinea ei e buna, insa nu este eficienta...parerea mea, nu va sta nimeni sa verifice logurile sa se convinga ca nu ai fost tu ( proprietarul pe cont) si pana la urma se poate invoca faptul ca te-ai dus la un internet cafe sa joci si ti-ai dat singur suspend pe caractere nu?

Cum dovedim noi playerii ca nu am fost noi pe cont ?:)

Link to comment
Share on other sites

Contra Sugestiei.

Atata timp cat vrea sa-ti faca rau, unul care are contul tau, iti da 99 pe toate caracterele si e ca si cum nu mai ai cont :).

Sugestia in sinea ei e buna, insa nu este eficienta...parerea mea, nu va sta nimeni sa verifice logurile sa se convinga ca nu ai fost tu ( proprietarul pe cont) si pana la urma se poate invoca faptul ca te-ai dus la un internet cafe sa joci si ti-ai dat singur suspend pe caractere nu?

Cum dovedim noi playerii ca nu am fost noi pe cont ?:)

Corect punctat ..

La asta nu m-am gandit

Foarte corect

Link to comment
Share on other sites

Deci ma gandeam asa...ca sa se evite o groaza de neplaceri...caracterul sa se poata sterge doar inainte de lvl 48-50 ...deci limita maxima sa fie lvl 50 de stergere...

Da,stiu nu trebuie sa dam conturile,tre sa ne ferim ,dar totusi se mai intampla si este pacat...

Asta daca si vdragosh poate sa o faca ,adik daca se poate seta acest lucru ca pe 97D...

~dragosh stiu ca poti sa faci asta pt noi ,ai facut atatea sigur poti si asta :D

cred ca am precizat

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...