Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

acelasi_bandit

Sugestie

Recommended Posts

Deci ma gandeam asa...ca sa se evite o groaza de neplaceri...caracterul sa se poata sterge doar inainte de lvl 48-50 ...deci limita maxima sa fie lvl 50 de stergere...

Da,stiu nu trebuie sa dam conturile,tre sa ne ferim ,dar totusi se mai intampla si este pacat...

Asta daca si vdragosh poate sa o faca ,adik daca se poate seta acest lucru ca pe 97D...

~dragosh stiu ca poti sa faci asta pt noi ,ai facut atatea sigur poti si asta :D

Link to comment
Share on other sites

Contra.

Mi se pare foarte bine asa cum este acum. Adica este foarte corect sa iti poti sterge singur caracterul la orice lvl vrei, fara a fi nevoit sa ii dai rr.

Pe langa asta nu te pune nimeni sa-ti dai contul altor persoane sau sa jucati 10 ca sa cresteti un caracter. It's just a game.

Link to comment
Share on other sites

Orcum dak vrea cineva sati faca rau sa til sterga tot o face til creste iti da rr si delete.....

Cea mai buna iddee ar fii sa se scoata de tot limita de level si sa nu se mai sterga deloc carcteru decat la cere cu toate datele contului si asta chiar ar rezolva orice problema

pro...

Link to comment
Share on other sites

Orcum dak vrea cineva sati faca rau sa til sterga tot o face til creste iti da rr si delete.....

Cea mai buna iddee ar fii sa se scoata de tot limita de level si sa nu se mai sterga deloc carcteru decat la cere cu toate datele contului si asta chiar ar rezolva orice problema

pro...

Nu e chiar asa,ca asa poate reusesti sa ii schimbi parola,dar asa in 5 minute isi bate joc de tot contul tau,tu fiind plecat pana afara sau mai stiu eu :)

Link to comment
Share on other sites

Orcum dak vrea cineva sati faca rau sa til sterga tot o face til creste iti da rr si delete.....

Cea mai buna iddee ar fii sa se scoata de tot limita de level si sa nu se mai sterga deloc carcteru decat la cere cu toate datele contului si asta chiar ar rezolva orice problema

pro...

Mai simplu e sa injure pe global si sa iei 99 :cool2:

Link to comment
Share on other sites

contra. nu va pune nimeni sa va dati conturile la altii/ sa luati toate tampeniile de pe net, etc.

oricum, dupa cum a zis si Cafeniul, injura pe adminii pe global si gata 99.

hai lasa-ma ..poi se pot verifica logurile si etc..si cu putina indulgenta etc..daca nu ai cazier ti se poate scoate..dar asa sigur nu sta vdragosh sa editeze caractere ;)

Link to comment
Share on other sites

contra. nu va pune nimeni sa va dati conturile la altii/ sa luati toate tampeniile de pe net, etc.

oricum, dupa cum a zis si Cafeniul, injura pe adminii pe global si gata 99.

98 se ia

Link to comment
Share on other sites

Orcum dak vrea cineva sati faca rau sa til sterga tot o face til creste iti da rr si delete.....

Cea mai buna iddee ar fii sa se scoata de tot limita de level si sa nu se mai sterga deloc carcteru decat la cere cu toate datele contului si asta chiar ar rezolva orice problema

pro...

nu e asa usor sa dai rr :)))

ps: sustin ideea mea sa fie la 100 nu 50

Link to comment
Share on other sites

Deci ma gandeam asa...ca sa se evite o groaza de neplaceri...caracterul sa se poata sterge doar inainte de lvl 48-50 ...deci limita maxima sa fie lvl 50 de stergere...

Da,stiu nu trebuie sa dam conturile,tre sa ne ferim ,dar totusi se mai intampla si este pacat...

Asta daca si vdragosh poate sa o faca ,adik daca se poate seta acest lucru ca pe 97D...

~dragosh stiu ca poti sa faci asta pt noi ,ai facut atatea sigur poti si asta :D

din ce am interpretat eu te referi la cazuri cu conturi sparte si caractere sterse,dar eu nu vad nici o diferenta in a sterge un caracter si a lua 99 zile pe el ce duce automat la blocarea contului,evident ca cel care iti sparge contul daca nu iti poate sterge caracterul are grija sa insulte tot stafful tehnic si toata linkmania de la cel mai mic pana la cel mai mare,eu unul consider ca daca iti sterge caracterul ramai cu contul si scapi oarecum mai usor.

sunt curios daca se poate face ceva din spatele staffului tehnic,cei care pot verifica ip-urile usuale care s-au logat si ip-urile de pe care se fac magarii de genul asta! e la mintea cocosului ca o persoana care injura tot serverul fara nici un motiv e defapt un infractor care a spart contul cuiva,refuz sa cred ca va face vreodata persoana reala asa ceva si va folosi scuza ca i-a spart contul cineva.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai asta spuneam,daca nu ai cazier si esti curat k lacrima,adminii te vor intelege koka..si oricum iei 98..Daca umbla putin la logs se vede clar acolo cum sta treaba ...deci orikm cum poti sa zici ca scapi mai usor daca iti sterge tot ?:)) ca orikm este foarte usor sa iti faci un alt cont nou :)

Link to comment
Share on other sites

Tocmai asta spuneam,daca nu ai cazier si esti curat k lacrima,adminii te vor intelege koka..si oricum iei 98..Daca umbla putin la logs se vede clar acolo cum sta treaba ...deci orikm cum poti sa zici ca scapi mai usor daca iti sterge tot ?:)) ca orikm este foarte usor sa iti faci un alt cont nou :)

unde scrie ca iti da 98? nu confunda suspendul minim cu suspendul maxim,poti lua si pt prima abatere de ks 99...totul e la aprecierea moderatorului care rezolva plangerea care de asemenea are autoritate si este acoperit de regulament sa acorde suspend cat considera el,si am vazut multe cazuri in care s-a acordat 99 pt limbaj si insulte chiar si la prima abatere.

problema e ca daca nu ar posta toti prostii cazurile astea atunci persoana reala poate ar avea timp sa isi remedieze problema cu contul spart,dar toti cand vad injuraturi globale fara motive ce spun? " wow am mai scapat de unul,hai sa-l postam " desi isi dau seama ca i-a fost contul spart (ca doar e la mintea cocosului) ei ajuta infractorul sa obtina ceea ce si-a propus...dar asa-i mentalitatea asta de roman,cand te vede la pamant in loc sa te ajute sa te ridici te calca pe cap.

(ne asemanam mult cu tiganii)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...