Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-GUNIT-

[Event]Soccer

Recommended Posts

Nu ai cu cine, goana dupa xp. Poate dupa ce-or face full, deci cred ca ne vedem peste 1 an.

Nu e vorba ca e goana dupa xp neaparat, majoritatea nu merg la soccer event, pk event pentru ca participa cei din top de la rr`uri.De exemplu la acest event s-a anuntat ca joaca Sadi care da ms la toata echipa, care sunt si ei deja destul de mari si gata numai ai ce sa le faci, cel putin noi, poate cei din HH da.Practic la event ar trebui tinut doar un meci, Honey vs HH.

La un soccer event acum putin timp ne-am inscris si noi, guilda A_A_A, dar surpriza singura guilda care s-a mai inscris in concurs a fost Knight si evident a fost dStile care ne punea jos cu es pe toti :)) asta este adevarul nu trebuie sa facem misto, dar daca eu aud de un find&trade, race, black jack sau orice altceva fara pk las xp`ul si incerc sa ma inscriu si sa particip :)

Link to comment
Share on other sites

Ba da, e goana dupa xp. Toata lumea vrea trivia sa nu se miste dupa spot, atunci ce rost mai are sectiunea asta.

omg unde sunt zilele alea de demult...cand soccer`ul era in floare?!

Link to comment
Share on other sites

pe prima baza de date era saptamanal duminica parca soccer event :) ar fi interesat vreoun gm sa se implice si pe db asta ?

echipe de cate 5, fiecare jucator sa puna cate 5 bok astfel incat fiecare echipa sa puna asa:

5 bok+1

5 bok+2

5 bok+3

5 bok+4

5 bok+5

asta inseamna 25 bok / guild (nu stiu daca merge si cu alianta)

in functie de cate guilde se strang se va stabili premiul pt locul I locul II eventual si locul III

:cool2:

I`m in :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Din pacate noi nu va putem ajuta din cauza bugului. Dar puteti incerca sa va organizati singuri. Eventual Gunit (daca tot a ridicat problema) poate face o lista cu participantii si sa o posteze aici (si restul de detalii). Suntem o comunitate si inca am speranta ca putem actiona ca una. ;)

Daca vreti event de Sokker, nu renuntati asa usor!

Link to comment
Share on other sites

dupa 22 nov :-"

pai daca tot e soccer sa fie si cu offside faul cartonase alea alea...:)) si ideea cu clasare dupa rr mi se pare ok non rr max 5 rr max 10 rr max 20rr 20rr+.... i'm pro.. ;) ce s-ar face lumea fara noi oradenii cele mai bune idei...

Link to comment
Share on other sites

Guest varza'n beci

Am putea face eventul de soccer cu limita de rr: non-rr, max5 rr, max 10 rr, 10rr+. Astfel nu vor mai fi probleme.

buna idee :right:

I'm inn

Link to comment
Share on other sites

A fost un soccer ieri intre 2 echipe, mi sa parut mult mai interesant decat cel obisnuit pentru ca a fost doar pe goluri (100 % mana shield). Eu zic ca ar merge si diseara unul chiar daca sunt bug-uri. De fun.

Vorbesti de s2? Daca da, hai sa ne mutam cu discutia pe topicurile respective.

Revenind la oile noastre (s1), puteti face soccer si aici, doar ca fara ajutorul unui GM.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt sigur, caci n-am incercat, cert e ca nu pot sta pe teren, ceea ce e cam aiurea intr-un "soccer" sa existe doar arbitrii tusieri. Eu as incerca sa va ajut cu eventul, dar am problema cu jocul, primesc o eroare bluescreen din 10 in 10 minute, dupa care restart pc. Deci nu stiu ce event ar mai fi ala, cu sau fara gm, ca tot aia e.

aceeasi chestie o primesc si eu cand sunt in mu , doar ca nu din 10 in 10 min..o data pe zi cam asa..si nu pot lasa afk..scz de offtopic

Link to comment
Share on other sites

aceeasi chestie o primesc si eu cand sunt in mu , doar ca nu din 10 in 10 min..o data pe zi cam asa..si nu pot lasa afk..scz de offtopic

O spui de parca ar fi un lucru rau. Macar asa nu mai iei contoare :D

PS: daca e vorba de asta, posteaza te rog acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...