Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-GUNIT-

[Event]Soccer

Recommended Posts

pe prima baza de date era saptamanal duminica parca soccer event :) ar fi interesat vreoun gm sa se implice si pe db asta ?

echipe de cate 5, fiecare jucator sa puna cate 5 bok astfel incat fiecare echipa sa puna asa:

5 bok+1

5 bok+2

5 bok+3

5 bok+4

5 bok+5

asta inseamna 25 bok / guild (nu stiu daca merge si cu alianta)

in functie de cate guilde se strang se va stabili premiul pt locul I locul II eventual si locul III

Link to comment
Share on other sites

pe prima baza de date era saptamanal duminica parca soccer event :) ar fi interesat vreoun gm sa se implice si pe db asta ?

echipe de cate 5, fiecare jucator sa puna cate 5 bok astfel incat fiecare echipa sa puna asa:

5 bok+1

5 bok+2

5 bok+3

5 bok+4

5 bok+5

asta inseamna 25 bok / guild (nu stiu daca merge si cu alianta)

in functie de cate guilde se strang se va stabili premiul pt locul I locul II eventual si locul III

:right:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Facem soccer, dar intai sa rezolv cu adminul pentru acest event, iau d/c cand faceti voi soccer si nu pot intra. Soccer puteti sa organizati si intre voi, fara gm.

Cand este un admin parca este mai atractiv :P

Link to comment
Share on other sites

E o mica problema in ceea ce priveste stadium-ul. Nu poti ramane cu gm-ul pe teren. G, data viitoare posteaza dupa model te rog, ca sa avem o idee mai clara a lucrurilor, gen data, ce gm vrei, etc.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt sigur, caci n-am incercat, cert e ca nu pot sta pe teren, ceea ce e cam aiurea intr-un "soccer" sa existe doar arbitrii tusieri. Eu as incerca sa va ajut cu eventul, dar am problema cu jocul, primesc o eroare bluescreen din 10 in 10 minute, dupa care restart pc. Deci nu stiu ce event ar mai fi ala, cu sau fara gm, ca tot aia e.

Link to comment
Share on other sites

Guest GUNIT-MG

hai stabilim o ora si o data cand am putea face si postati aici cei interesati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...