Jump to content
celmaislabaN

Copiii de bani gata ...

Recommended Posts

Multi intra ... putini termina

Zetule termina destui de multi iti zic eu. Nu mai stiu la ce examen, parca anatomie spaga de trecere exemane era de 1500 ron si sunt destui de multi care au acesti bani, sa nu mai zic de studentii arabi care doar asa trec examenele.

Link to comment

dar totusi , daca ma gandesc mai bine.. e o suma destul de mare. iti poti cumpara o masina cu banii astia

pana si in Lyon studiile costa 3000-4000 euro + alte facultati din Europa.

Nu stiu daca "un copil de banii gata" va alege Romania in loc de Europa. Nu cred ca sunt atat de prosti

Link to comment

Noul regulament de admitere la UMF Iaşi prevede că studenţii români au posibilitatea să nu dea examen dacă plătesc o taxă de 5.000 de euro pe an.

Intreaga stire

Sursa : Libertatea

cu un Logan dat mita doar intri la Campina in politie.

Inoirea parcului auto al universitatii :|

"Pentru că noi nu organizăm admitere în engleză, studenţii europeni care vin din UE au dreptul să intre fără examen.",

Vasile Astărăstoae, rector UMF Iaşi

Intrebarea mea complexa: Da cursuri in limba engleza aveti ? Si daca aveti e greu sa organizati inca o admitere ?

Link to comment

Noul regulament de admitere la UMF Iaşi prevede că studenţii români au posibilitatea să nu dea examen dacă plătesc o taxă de 5.000 de euro pe an.

Intreaga stire

Sursa : Libertatea

OMG :blink: :blink:

E clar . Peste vreo 10 ani , mergem la doctor . Domnle ma doare capu ... si doctoru ...

"Si eu ce sa-ti fac ? " #-o

Sau "mergi si-ti trece" :violent:

stire falsa...

cu bani (sau cu 10k) aia iei direct diploma.

Sa cumperi diploma este ilegal, dar ceea ce ne spun cei de la libertatea este perfect legal #-o

Romania doar atat am de zis #-o

Sunt curios cati din seria "ciomu" vom vedea in viitor :|

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...