Jump to content
ReneGade

Food

Recommended Posts

nlk daca citeai atent primul post se cereau si ceva titluri de fast food-uri :) iar altele mai ok cat de cat decat mac si kfc nu prea cred ca avem

asta pentru ca in general fast food-urile sucks. nu stiu la Sheriff's cum mai e mancarea. n-am mai fost de mult

Link to comment
Share on other sites

asta pentru ca in general fast food-urile sucks. nu stiu la Sheriff's cum mai e mancarea. n-am mai fost de mult

Asta si faptul ca daca fiecare zice "McD, KFC si Pizza Hut lol" iti dai seama ce informativ va fi thread-ul. Orice oras are prostioarele astea colorate sa ia mintea la copii, nu inteleg de ce le repeta toti pe aici de parca ar fii cool sa te duci in mall sa stai la un mcd pe o masa de-aia.

Anyway, eu am vorbit despre mancare, meniuri si comenzi in Bucuresti. Se subintelege ca exista McD, Spring si toate cele.. de-aia nu le-am mai mentionat.

Scuza-ma maestre Lancelot daca nu am facut indeaproape exact cum cerea topicul.

Link to comment
Share on other sites

sincer nu mi se par prostioare :) si cred ca majoritatea de aici prefera Mc si KFC in loc de ceva fast food la coltzu strazii ;) mai bine stau pe o masa de-aia decat sa stau in picioare :D

Link to comment
Share on other sites

sincer nu mi se par prostioare :) si cred ca majoritatea de aici prefera Mc si KFC in loc de ceva fast food la coltzu strazii ;) mai bine stau pe o masa de-aia decat sa stau in picioare :D

era vorba de preferat intre fast-food si restaurante sau baruri care chiar au mancare adevarata. asa normal ca toata lumea prefera kfc in locul shaormeriei din statie de la tramvai or something.

cum chiar ca face cinste, bunny? n-a facut mereu?

Link to comment
Share on other sites

old mill mi se pare cea mai buna pizzerie, ieftin bun si mult :)

Sincer e cam cu doua taisuri ... e ieftina pizza , dar prea buna nu e ... si servirea e sub orice critica , e debandada totala. Ultima oara am doborat propriul record. Am stat 2 ore si 10 pana o ajuns pizza la masa ... In schimb , ca spatiu si conditii e ft ok.

Link to comment
Share on other sites

Sincer e cam cu doua taisuri ... e ieftina pizza , dar prea buna nu e ... si servirea e sub orice critica , e debandada totala. Ultima oara am doborat propriul record. Am stat 2 ore si 10 pana o ajuns pizza la masa ... In schimb , ca spatiu si conditii e ft ok.

de acord, faza cu servirea e aiurea, dar pizza mie cel putin imi place :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...