Jump to content
Domino628

Castigatorul la Loto: Va rog sa-mi dati concediu pentru a-mi ridica premiul

Recommended Posts

Asta da om,isi iubeste meseria ! :)) ... pai cu 8 mil care i-au revenit,eu nu m-ai munceam deloc :) ... Investeam banii si stateam acasa,patron !

ce sa investesti ?! cheltuie-i ! sunt oameni care pot trai o viata cu 1.000.000 dolari ,daramite cu 8 ! Traiesti lejer !

Link to comment

1. loto 6/49 e prea "aranjat" sa se castige dupa ce se fac incasari de 50 mil de euro

2. norocosul e un om cu principii de militar (corect pana in ultima clipa= putini se pare ca l-au inteles)

3. cu suma asta de bani poti sa-ti schimbi nu doar meseria, ci si viata(si unde vrei sa o traiesti...)

Link to comment

1. loto 6/49 e prea "aranjat" sa se castige dupa ce se fac incasari de 50 mil de euro

2. norocosul e un om cu principii de militar (corect pana in ultima clipa= putini se pare ca l-au inteles)

3. cu suma asta de bani poti sa-ti schimbi nu doar meseria, ci si viata(si unde vrei sa o traiesti...)

direct in Hawai ma duceam, daca eram in locul la militar. Oricum, mi se pare o prostie sa mai muncesti dupa ce ai atatia bani.

Link to comment

interesant este ca omul ramane inca la munca...probabil ca dupa ce va imparti cu cine trebuie (daca este facatura la mijloc) nu va mai ramane cu mare lucru.

Sau ar putea face ceva dragut: sa cumpere o mica insula, unde sa fie imparat, rege, presedinte, dictator sau bulibasa, sa moara manelistii de ciuda =))

Link to comment

Daca pleca fara sa isi instiinteze superiori se considera dezertare, putea sa fie inchis, si s-a gandit bine, cu bani si in libertate. oricum pe langa partea care o ia statul, mai are de impartit ca doar statul roman nu e prost.

Link to comment

Daca pleca ar fi fost primul milionar in euro din lume judecat/condamnat pentru parasire fara consemn a garnizoanei :) legea e lege...si a fost nevoit sa faca aceasta cerere.Tine mai putin de firea omului si mai mult de regulamentele militare in vigoare.

Despre lucky sau unlucky..prefer sa nu comentez

Link to comment

cat de prosti sunt unii....oare cei care au postat asemenea tampenii chiar au citit postul sau sunt idioti?:-?

cum dracu sa cumpere omul ala locul de munca cand el era in cadrul armatei? =)) omg....so stupid

cum sa se duca sa zica ba imi bag p... in munca voastra eu imi dau demisia? credeti ca este asa de usor sa pleci cand vrea p... ta din armata?

wake up....e armata nu o sala de net sau un restaurant :)

fac si eu ca in bancul cu Bula....off da Doamne sa castig si eu la loto !!!....Dumnezeu : Da-mi o sansa !!! PARTICIPA!!! =))

parerea mea...este ca totul este o mare vrajeala...totul este aranjat :) fiecare isi primeste partea ca sa taca pe acolo

dar daca chiar as juca si as castiga :)) probabil m-as muta in Alaska =)) si odata pe luna as zbura cu avionul meu personal la plaja in Hawaii :>

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...