Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dilut3D

Problema regulament

Recommended Posts

ai prins ideea iar ce ai zis u se intapla rar plus ca nu prea e valabil daca faci print din coltul spotului mai ales daca e on si se ajunge la scandal sa`r putea sa incasezi u ss :)) te pui cat mai in centru si faci poza daca ala nu apare in poza sigur nu ia nimic de pe spot :P

Link to comment
Share on other sites

Si daca te ataca pt a te avertiza ca nu e afk,intr-un mod prietenesc zicand :), ii dai pk repede cat ai self defence si incepi preluarea pana se intoarce :)

Nasol,bine ca stiu acum sa ma feresc.

Link to comment
Share on other sites

dap si faza asta se poate multi se mai enerveaza si daca il atingi poc..si asa pierzi spot :))

mai sunt hartile unde sunt spoturile aproape de teleport u il omori si ala se intoarce si iti da pk inainte sa treaca self =))

Link to comment
Share on other sites

Am vrut sa ma lamuresc,am luat un exemplu,tinta mea era sa aflu cum sta treaba pe server deoarece eu am vazut altceva in plangerea aia.Si am vrut sa stiu de ce,nu e nimic complicat

De ma ameninti cu suspend pentru asta?De ce zici "si mai" gras,eu nu am suspend .

Scopul acestui post este sa ma feresc de suspend in cazuri similare,culmea.

Inchideti topicul,m-am lamurit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

In concluzie:

Prima poza min 18,hear0n zice ":)" deci era acolo.

Preluare este gresita

Hear0n are suspend fara sa greseasca era in party cu bobby.

Cel care a gresit preluarea a facut ks.

Decizia s-a dat pt k nu se vede trupul in prima poza dar putea sa ia un box cazut mai in afara ecranului s-au ceva,era acolo pt k nu se vedea scrisul altfel in poza 1.

Multumesc celor care au postat,am vrut sa ma asigur ca nu am inteles gresit regulamentul.

Close topic. :readthis: :readthis: :readthis: :readthis:

Si daca un party member era activ,nu iti treb screen cand moare,cum dovedesti ca a pierdut spotul?Poate s-a dus sa ia un jewl,box si a iesit din ecranul tau 1 secunda in care ai facut tu print,pai asa pot sa arunc si eu un jol momeala si cand se duce sa il ia fac print :))

Ok xtest,deci tre doar sa prind un print cand cel nonafk nu este in ecranul meu pe spot ci la 1 cm dupa=pierde spotul CHIAR DACA cel nonafk VORBESTE CU MINE.

Am inteles,m-am lamurit cum sta treaba, asta vroiam sa stiu.

Nu cunosc pe nici unul din poveste,in joc nu i-am vazut, sa nu credeti ca iau apararea cuiva.

Pur si simplu trebuie sa stiu ce fac cand voi fii in astfel d situatii.

Close pls. :yum:

sm mai avea putin si il lua pe bobby-mg in brate cand a facut prima poza de afk. poza e foarte clara, nu era acolo hearon ala. si daca era, era destul de departe, in afara spotului. motivul pentru care nu era acolo chiar nu conteaza, riscul lui ca se duce dupa un jwl sau dupa Nicoleta Luciu. si nu poti arunca un jol momeala.

Link to comment
Share on other sites

Kamikaze,stiu,am zis ca am inteles :)

Conteaza doar printul in care cel nonafk nu este vizibil pe spot.

Nu se iau in considerare lucruri ca :self defence ,statusul de murder,chat,etc.

Astept sa se inchida topicul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...