Jump to content
Lancelot

joc pe forum

Recommended Posts

Chiar daca nu am avut un rol important, am zis sa ies in fata:)) Am vrut o frec pe marrieta la cap,dar a murit, apoi l-am frecat la cap pe radu =))

Am dus o lupta stransa 1vs1 :)) si nici unu nu era mafiot

@bonito Sa taci e prostie. Astia care nu au roluri importate ar fi trebuit sa iasa in fata,sa fie mai interesant :D

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca nu am avut un rol important, am zis sa ies in fata:)) Am vrut o frec pe marrieta la cap,dar a murit, apoi l-am frecat la cap pe radu =))

Am dus o lupta stransa 1vs1 :)) si nici unu nu era mafiot

@bonito Sa taci e prostie. Astia care nu au roluri importate ar fi trebuit sa iasa in fata,sa fie mai interesant :D

dar cand esti cetatean din ala cinstit parca nici nu iti arde sa te implici :-??

# bine ca am omorat-o eu pe marietta , ca altfel te mai luai de ea in 2-3 pagini :lol:

Link to comment
Share on other sites

MAFIA 10

1. Luk

2. Komisaru

3. Bonito

4. Mihai

5. One

6. Slăban

7. silenR

8. ioana

9. liquidlove

10. pitikoo

11. andix

12. poland

13. sycron

14. loyd

15. swat2000

16. radu

17. wanksta

18. lancelot

19. narcisa

20. memmo

21. equi

22. crazy kid

23. Az

24. Zaponline

25. deza

26. dev

27. rene

28. the first

29. zeal ?

să vorbesc cu the first, am înţeles că ar vrea să organizeze, cu toate astea nu a mai dat pe aici de ceva vreme, nu mai spun de câtă vreme nu l-am mai văzut pe ym... pentru jocul ăsta trebuie să ai puţin timp, mai ales ca moderator :)

cei noi, vă rog să citiţi regulile şi ultima mafie, ca să aveţi o idee. aştept şi întrebări în privat, nici o problemă.

eu prefer să folosesc emailul pentru că de fel forwardez emailul şi indicaţiile grupurilor de mafia, masoni... dar e ok, putem să folosim şi pmul.

bonito, te las să joci şi în acest joc - asta datorită discuţiei avute în privat. permite-mi totuşi să-ţi transmit mesajul ăsta: nu ştiu ce să spun de dualitatea ta, pe ym eşte întotdeauna o victimă a răutăţilor celor din jur, aici eşti vizibil distrat şi mereu pus pe ceartă şi "miştouri". ăsta poate fi ultimul tău joc, cum ai întrecut iar măsura (atenţie, dacă devin sensibilă s-ar putea să nu mai trec cu vederea nimic) te-am descalificat şi te-am dat afară din joc!

Link to comment
Share on other sites

să vorbesc cu the first, am înţeles că ar vrea să organizeze, cu toate astea nu a mai dat pe aici de ceva vreme, nu mai spun de câtă vreme nu l-am mai văzut pe ym... pentru jocul ăsta trebuie să ai puţin timp, mai ales ca moderator :)

cei noi, vă rog să citiţi regulile şi ultima mafie, ca să aveţi o idee. aştept şi întrebări în privat, nici o problemă.

The first,nu cred ca va putea,i-a crapat pc'u,zicea ca rezolva azi,dar nimic sigur . Acum cred ca e la facultate,nu-l sun ca stie naiba cu cine are ora . O sa vorbesc mai tarziu si va anunt eu ce si cum,poate intra el .

Edit : Imi zicea ieri ca a pregatit si un scenariu asa frumos :D

Link to comment
Share on other sites

The first,nu cred ca va putea,i-a crapat pc'u,zicea ca rezolva azi,dar nimic sigur . Acum cred ca e la facultate,nu-l sun ca stie naiba cu cine are ora . O sa vorbesc mai tarziu si va anunt eu ce si cum,poate intra el .

Edit : Imi zicea ieri ca a pregatit si un scenariu asa frumos :D

ah, ok

aştept ceva de la tine azi, poate îşi rezolvă problema.

Link to comment
Share on other sites

păi, cu puţin efort chiar în seara asta :) doar că nu am un răspuns de la zeal, dacă are timp de joc, de la the first şi mai ales de la cei noi, dacă încep jocul nu mai pot sta să le explic unele lucruri....

ps. nu avem cetăţeni în acest joc, toată lumea are o funcţie ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...