Jump to content
Lancelot

joc pe forum

Recommended Posts

Guest tomberon52

bonito, nu credeam ca exista specimene ca tine pe forum :\ .. ti se trage de la mu ?

tu creca esti nebun , vb serios ma prastie ?

Wtf is wrong with you ? Adopted ?

fa o ancheta si afla

Nici pe aproape :)),mult mai grav .

tu taci vezi ai grija de cine ti-am zis pe mess , acuma a plecat de la mine :cool2: cam in 2 labe

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

tu creca esti nebun , vb serios ma prastie ?

fa o ancheta si afla

tu taci vezi ai grija de cine ti-am zis pe mess , acuma a plecat de la mine :cool2: cam in 2 labe

Nici nu trebuie sa fac anchete sa aflu ca esti "mentally chalenged"

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

acolo la tine in SAT exista facultati deastea de psihologie ? =))

Beshi ba hoitule si du-te asculta muzica d'asta polibasttt staniola , taliana d-astea .

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

nu devia de la subiect castana

@@ mi-am dat seama de ceva , esti ca puroiul scarbos si infect =))

Bine papushel , imi place asa de tine , razi de glumele tale si te crezi amuzant . Iei cativa de la mu ,mai rad si aia aiurea la glumele tale , si ai ajuns vedeta pa' forum ;d . nicelifedude. :error:

Link to comment
Share on other sites

Guest tomberon52

nu ma cred sunt :)))) eu nu iau pe nimeni de la mu lucrez singur =)) , asta cu vedeta sunt de mai mult timp , Welcom in creieru lu erifeek dati ceasul in anul 100 i.Hr. :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

nu ma cred sunt :)))) eu nu iau pe nimeni de la mu lucrez singur =)) , asta cu vedeta sunt de mai mult timp , Welcom in creieru lu erifeek dati ceasul in anul 100 i.Hr. :)))

Am observat ca romana e un adversar puternic pentru tine , dar sa te lauzi ca si engleza e ... e cam lame. Welcom ?

btw , asa doar ptr tine , eri feek ;d

Link to comment
Share on other sites

Guest tomberon52

alta remarca nu puteai sa faci sa mor eu , toti cand nu aveti ce sa spuneti vedeti ca nu pune unu o virgula iti spui in sinea ta gata ce replica ii dau lu asta =)))) , parca dau probla scrisa la bac :((((( la romana :(((((( . Cand ai o remarca inteligenta sa imi dai pm :D

Link to comment
Share on other sites

alta remarca nu puteai sa faci sa mor eu , toti cand nu aveti ce sa spuneti vedeti ca nu pune unu o virgula iti spui in sinea ta gata ce replica ii dau lu asta =)))) , parca dau probla scrisa la bac :((((( la romana :(((((( . Cand ai o remarca inteligenta sa imi dai pm :D

pauza o luna de zile pe userul asta. Ti-am zis sa ai grija ce faci pe aici..nu incurca sectiunile si oamenii. Daca nu te potolesti trecem la masuri mai dure.

Rene chill boss :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...