Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sirius

Destiny

Recommended Posts

Salut la toti. Hai sa va zic ,ca mi-am luat si eu 5 zile din cauza lui nenea Magu asa ca ma bag pe Nosferatu MG meu de acuma ...ne vedem peste 5 zile cand am sa ies si eu din Guilda asta ca nu pot sta cu ala care se cearta cu toti in alianta .....pana la urma o sa va certati si voi cu el si asa banati peste banati o sa fiti ...daca va convine stati cu el ,eu 1 nu mai stau ...imi pare foarte rau pentru guilda mea ,nu am nimic cu ei..va urez multe RR si NONconflicte intre voi .Ii multumesc lui Magu ca mi-a deschis mintea .Asta mi-a fost invatatura de minte .Sper sa uiti si tu totul pentru ca amandoi am gresit "eu recunosc".Dupa cum ti-am mai spus si ultima data cand am vorbit ai spus ca ne-am impacat dar ai intrat pe forum si iar ai pus o poza acolo la Plangeri ....deci in tine nu se poate avea incredere mai ales in alianta.Sper sa nu mai prinda baietii surprize cu tine si sa fie totul bine dupa ce am sa ies din guilda si mai sper ca pe viitor sa intelegi si tu ce inseamna "ALIANTA" intr-un joc ca nu prea stii ce e aia.Multa sanatate ca e nevoie pentru toti si la mai multe RR.

Ma bag pe Nosferatu ca in 5 zile ai fac 300 =)) si nu ma plictisesc . Sa traiti bine . :beer: :right:

Apropo care ma poate ajuta cu un set pentru MG meu ca al dau inapoi numai sa cresc cu el ca pe MG chiar nu am pus nimica decat un staff...daca e careva care ma poate ajuta dami un Pm pe Nosferatu :beer: ms.

Link to comment
Share on other sites

Guest Belzebuth

/post need dl cu summon pm me fast platesc bine:)

Neata tuturor un pic de spam de la SinEater

Link to comment
Share on other sites

Salut la toti. Hai sa va zic ,ca mi-am luat si eu 5 zile din cauza lui nenea Magu asa ca ma bag pe Nosferatu MG meu de acuma ...ne vedem peste 5 zile cand am sa ies si eu din Guilda asta ca nu pot sta cu ala care se cearta cu toti in alianta .....pana la urma o sa va certati si voi cu el si asa banati peste banati o sa fiti ...daca va convine stati cu el ,eu 1 nu mai stau ...imi pare foarte rau pentru guilda mea ,nu am nimic cu ei..va urez multe RR si NONconflicte intre voi .Ii multumesc lui Magu ca mi-a deschis mintea .Asta mi-a fost invatatura de minte .Sper sa uiti si tu totul pentru ca amandoi am gresit "eu recunosc".Dupa cum ti-am mai spus si ultima data cand am vorbit ai spus ca ne-am impacat dar ai intrat pe forum si iar ai pus o poza acolo la Plangeri ....deci in tine nu se poate avea incredere mai ales in alianta.Sper sa nu mai prinda baietii surprize cu tine si sa fie totul bine dupa ce am sa ies din guilda si mai sper ca pe viitor sa intelegi si tu ce inseamna "ALIANTA" intr-un joc ca nu prea stii ce e aia.Multa sanatate ca e nevoie pentru toti si la mai multe RR.

Ma bag pe Nosferatu ca in 5 zile ai fac 300 =)) si nu ma plictisesc . Sa traiti bine . :beer: :right:

Apropo care ma poate ajuta cu un set pentru MG meu ca al dau inapoi numai sa cresc cu el ca pe MG chiar nu am pus nimica decat un staff...daca e careva care ma poate ajuta dami un Pm pe Nosferatu :beer: ms.

Imi pare rau ca sa ajuns aici :| nam cuvinte poate este vina mea pt cele intaplate imi cer scuze :(

Link to comment
Share on other sites

sper sa citeasca si Quartz pe aici.. importat e sa nu se mai intample.... ca vb aia.. certuri ca certuri dar nici asa :beer:

Da am citit si eu si te si cred ca nu trebuia sa se ajunga aici .Pacat cu Magu dar cu un "om" ca ala ai vazut si tu si altii ca nu ai ce sa vorbesti si nici nu ai cum sa inchei un subiect cu el chiar daca el nu are sau are dreptate el vrea numai sa se certe.Ce sa-i faci mai sunt si oameni asa ca el nu e singurul ...sunt rari...dar sunt...cad in Atlans cred =)) ... :crazy: Hai ca am glumit ..dar na sper si eu sa nu mai intalnesc 1 ca el ca tura viitoare al las sa vorbeasca singur pana nu mai poate si daca nu se termina ma arunc de la balcon si las in urma un bilet ca ma enerva ala de pe MU si cand o sa apara la stirile PRO TV o sa ma aiba pe cunostinta...pacat ca nici atunci nu o sa taca " credema stiu asta" are sa spuna : "Ai vazut ,ai vazut s-a aruncat de la balcon ca sa al am pe cunostinta sa nu mai pot dormi noaptea...ai vazut ...ei lasa ,lasa ca eu am dreptate de ce sa se arunce de ce ...de ce...de ce...de ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e.t.c.....s.a.m.d... =)) .Scuze dar aveam chef de o glumitza sa va fac si pe voi sa radeti oleaca..daca am reusit :nanana: .Acuma serios din cate jocuri am jucat eu pana acuma stiu o singura regula "GM au intotdeauna dreptate" asa ca "Tineti aproape" :beer: Imagine IPB

Link to comment
Share on other sites

Guest Belzebuth

Buna dimineata:) Dark te-am scapat de o preluare in icarus :>

Si am si prima pagina :))

Link to comment
Share on other sites

Neata :hair: nu-i corect, pimu post de pe pagina trebuia sa fie al meu :angry1: :D

Mamaaa nu stiu ce am azi, dar de cand m-am teezit sunt un pachet de nervi. Sa nu puna Aghiutza pe careva sa ma calce pe coada azi ca jar mananca. :angry: :violent1: :sef: :banghead::argue: :violent: :comp2:

Dumnezo.

Clar, sigur e din cauza ca eu sunt la munci sambata pe vreme frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...