Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sirius

Destiny

Recommended Posts

Guilda Destiny, acum parte a aliantei Eternity va saluta.

Regulamentul intern al guildei este acelasi ca si al aliantei

TOATE ACESTEA SE RESPECTA!!!

1. In guild nu se vand iteme;

3. Nu se accepta milogi (UCP) si lingusitori in guild;

4. Membri guildului trebuie sa ofere RESPECT tuturor playerilor, atata timp cat sunt respectati;

5. Nu se accepta certuri intre membrii guildului (problemele se expun pe forum);

6. Nu se accepta limbajul vulgar in guild;

7. Inainte de a posta un player, se anunta in guild;

8. Pe primul loc sunt membri guildului si ne vom ajuta reciproc;

9. Party se face in guild, apoi cu restul;

10. Nu se accepta excluderea unui player din party (chiar daca nu este din guild) pt a face loc altui player (chiar daca este din guild), nici chiar daca este AFK;

11. Nu se accepta in party mai mult de 2 rase de acelasi fel (pot decide membrii party-ului in altfel);(optional)

12. Nu cereti insistent party pe guild (nu mai mult de 1 data la juma de ora), daca e nevoie de voi veti fi chemati;

13. Daca nu aveti party, straduiti-va sa cresteti si singuri (tuturor ne este greu);

14. Membrii care joaca foarte rar vor fi exclusi din guild, de asemenea si cei ce stau doar pt party, iteme;

15. Absentele mai indelungate vor fi anuntzate, altfel va puteti trezi in afara din guild;

16. Implicarea membrilor cat mai mult posibila la evenimente si competitii (facute de membrii guildului in guild);

18. Daca mai multi membri se plang de un membru => va fi propus pentru excludere;

19. Fiecare membru care este in guild si va intra are obligatia de a citi regulile si a le respecta, nerespectarea lor duce la excluderea din guild;

20-Fiecare membru are obligatia de a-si face user pe forum si sa activeze in Forums>Mu Online>S1 Server>Guilds>Destiny, precum si la topicul aliantei

Va asteptam pentru distractie alaturi de noi si va multumesc daca ati avut rabdare sa cititi pana la capat:)

Link to comment
Share on other sites

Am citit pana la kpat iti dai seama c inseamna ata din partea mea ?:)))) glumeam, sper sa ajungem o guilda "puternik" :kar: :> :)) spor la lvl/rr :yum:

te tund :P :P :P

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Beer beer beer,

I'm goin' for a beer

Beer beer beer

I'm gonna drink some beer

I love drinking beer,

Lovely lovely beeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr!!!!

Edit:

mai faina melodia mea :)) :)) :))

Hai ma aia e doar hazlie =)) eu vorbesc aici de o Eternitate nu de Bere ca mori mai rapid =)) :violent:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...