Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LiNU

Sugestie

Recommended Posts

Probabil daca GM-ii ar "citi" si cate un multumesc pentru eventurile pe care le-au facut in loc de nemultumiri si huiduieli, ar continua sa le faca. Dar cum aceste manifestari de recunostinta nu prea apar, mai exact aproape deloc, si GM-ii se comporta ca atare, isi exercita strict atributiile. Nu e nimeni obligat sa va distreze.

True :cool2:

evenurile pot fii organizate si de playeri....nu cred ca trebe sa depinzi asa mult de admin,daca vrei sa te distrezi sau ai chef de un event.. faci cateva invazii si dau un /post:Organizez event!!!!

intradevar pt eventuri mai elaborate este nevoie de ajutoru adminului

Link to comment
Share on other sites

True :cool2:

evenurile pot fii organizate si de playeri....nu cred ca trebe sa depinzi asa mult de admin,daca vrei sa te distrezi sau ai chef de un event.. faci cateva invazii si dau un /post:Organizez event!!!!

intradevar pt eventuri mai elaborate este nevoie de ajutoru adminului

Te astept cu cate un event in fiecare zi facut si sponsorozat de tine :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

pro pro pro si numeni nu participa

mie imi face placere sa fac eventuri, mai mult decat o razie, problema e ca din ce in ce mai mult sunt dezamagit de dezinteresul vostru de a mai participa la ele

poate nu-s premiile foarte atractive, dar de fun merge, la urma urmei e un joc, doar stand pe spot nu e prea interesant

Link to comment
Share on other sites

pro pro pro si numeni nu participa

mie imi face placere sa fac eventuri, mai mult decat o razie, problema e ca din ce in ce mai mult sunt dezamagit de dezinteresul vostru de a mai participa la ele

poate nu-s premiile foarte atractive, dar de fun merge, la urma urmei e un joc, doar stand pe spot nu e prea interesant

dupa rr am sa particip si eu .... nah :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Imi place mult :) toti sunteti pro pe forum

Sa vedem cum e in joc

Intri anunti ca e event..pac pac vreo 200 de pm mane tu faci eventul..dupa ce tocmai anuntasei inainte ca esti on si faci eventul..alegi unul din eventurile clasice sa zicem...pac pac 400 de mesaje mane fa trivia pls pls .incepem eventul..se inscriu o mie pe pm ofc..dar surpriza...la locul faptei apar vreo 4 sau 5 :)

Ca sa continui ..dupa event..apar cazuri cum a fost cel cu bunny..adica de ce imi dai soul in loc de bless premiu...

Da clar suntem generatia pro :)

Link to comment
Share on other sites

Sa va readuc aminte ca ma rugam "dumnezeieste" de voi ca sa ma gasiti prin lorencia si din cei care ati postat aici cred ca 2-3 au participat la eventuri. LiNU pe tine nu te-am vazut nicioadata pt. ca e mai important xp-ul ca eventul si acuma esti revoltat ca nu facem.

Link to comment
Share on other sites

Sa va readuc aminte ca ma rugam "dumnezeieste" de voi ca sa ma gasiti prin lorencia si din cei care ati postat aici cred ca 2-3 au participat la eventuri. LiNU pe tine nu te-am vazut nicioadata pt. ca e mai important xp-ul ca eventul si acuma esti revoltat ca nu facem.

La un moment dat .... acum 2-3 saptamani se faceau o gramada de eventuri .... dupa o vreme acum nu se mai fac eventuri ... cauza o zice xtest si are mare dreptate ( Srry pt spam daca e :) )

Link to comment
Share on other sites

Sa va readuc aminte ca ma rugam "dumnezeieste" de voi ca sa ma gasiti prin lorencia si din cei care ati postat aici cred ca 2-3 au participat la eventuri. LiNU pe tine nu te-am vazut nicioadata pt. ca e mai important xp-ul ca eventul si acuma esti revoltat ca nu facem.

Ok, atunci cand am sa vad un GM ON am sa-i dau de fiecaredata PM sa faca event.

Edit:

Daca tot esti ON pe forum hai in joc la un event ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...