Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LiNU

Sugestie

Recommended Posts

Avand in vedere numarul mare de razi, zile cand sunt si cate 10 razii/zi, iar in schimb in ultima vreme nu am vazut nici un EVENT.

Se poate evhilibra putin raziile cu eventurile ? Tot ce e rau pentru jucator faceti - Razii, disconnecturi, suspenduri; insa ceva bun, un EVENT pentru a delecta jucatorul e prea mult de cerut ?

Ar putea da o parere si vdragosh ?

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Probabil daca GM-ii ar "citi" si cate un multumesc pentru eventurile pe care le-au facut in loc de nemultumiri si huiduieli, ar continua sa le faca. Dar cum aceste manifestari de recunostinta nu prea apar, mai exact aproape deloc, si GM-ii se comporta ca atare, isi exercita strict atributiile. Nu e nimeni obligat sa va distreze.

Link to comment
Share on other sites

dap..si daca se pot razi si mai dese cu atat mai bine :)

voi luati raziile ca pe o pedeapsa eu o iau ca pe un favor :) cu cat mai multe si mai dese cu atat mai bine

daca nare careva somn sa intre pe la 3 noaptea prin arena o tura si mapele importante si mai bine =))

cat despre event na`i cu cine domne :)) totusi ar mai merge incercati sa nu`i mai bagati in seama pe cei ce comenteaza si daca tot o tin pe a lor post pe forum si daca nu dovedessc ceea ce acuza cred ca se va lua un ss rotund :)

Link to comment
Share on other sites

Eventuri vor fi, dar de multe ori ne-am lovit de lipsa de participanti, sau lipsa de interes, si pentru a organiza un event mai elaborat avem nevoie si de suportul vostru, care vine dar destul de greu. Timpul organizarii este destul de lung iar perioada asta mai toti avem sesiune, la toti a venit vara, si poate si un servici.

O razie pot sa o intrerup in caz de o urgenta si dureaza mult mai putin decat un event. Asadar eventuri vom avea, doar sa trecem de perioada asta mai incarcata.

Link to comment
Share on other sites

Nu trebe neaparat ceva sa va manance timpul. Merg bine si genul de event find&trade.

Sau cel putin decat sa intrati sa faceti o razie puteti face un event, o trivia cred ca merge si in timpul razie de facut.

Si mai ceva - am mai prins si cate 2 GM in razie, dece unul nu poate sa faca un event in timp ce celalat face razie ?

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere numarul mare de razi, zile cand sunt si cate 10 razii/zi, iar in schimb in ultima vreme nu am vazut nici un EVENT.

Se poate evhilibra putin raziile cu eventurile ? Tot ce e rau pentru jucator faceti - Razii, disconnecturi, suspenduri; insa ceva bun, un EVENT pentru a delecta jucatorul e prea mult de cerut ?

Ar putea da o parere si vdragosh ?

:tiphat:

Nu vreau sa iau apararea adminilor dar nu prea ai ce event sa faci

Ce gm intra si zice facem event? voi vreti doar curse cu cai si trivia

Se satura si ei sa faca aceelasi lucru in fiecare zi

Si cum a zis si rede daca am multumi dupa fiecare event

Iar razile parerea mea sunt necesare ..plin de afkisti

Link to comment
Share on other sites

Probabil daca GM-ii ar "citi" si cate un multumesc pentru eventurile pe care le-au facut in loc de nemultumiri si huiduieli, ar continua sa le faca. Dar cum aceste manifestari de recunostinta nu prea apar, mai exact aproape deloc, si GM-ii se comporta ca atare, isi exercita strict atributiile. Nu e nimeni obligat sa va distreze.

In primul rand, nu cred ca primesc multumiri nici pentru razii, si totusi continua sa le faca; in al 2 lea rand, nu stiu exact care sunt atributiile unui GM, dar daca una dintre ele nu este sa distreze playerii cu eventuri, una dintre atributii este sa ii vaneze cu razii? (ca sa nu zic contrariul la "sa ii distreze",in cazul de fata, sa ii streseze) :yupee:

Nu vreau sa iau apararea adminilor dar nu prea ai ce event sa faci

Ce gm intra si zice facem event? voi vreti doar curse cu cai si trivia

Se satura si ei sa faca aceelasi lucru in fiecare zi

Si cum a zis si rede daca am multumi dupa fiecare event

Iar razile parerea mea sunt necesare ..plin de afkisti

Nu zice nimeni sa nu faca razii... foarte bine, chiar. Dar daca adminii se plictisesc de eventuri, nu s-au plictisit sa faca atatea razii zilnic? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

In primul rand, nu cred ca primesc multumiri nici pentru razii, si totusi continua sa le faca; in al 2 lea rand, nu stiu exact care sunt atributiile unui GM, dar daca una dintre ele nu este sa distreze playerii cu eventuri, una dintre atributii este sa ii vaneze cu razii? (ca sa nu zic contrariul la "sa ii distreze",in cazul de fata, sa ii streseze) :yupee:

Nu zice nimeni sa nu faca razii... foarte bine, chiar. Dar daca adminii se plictisesc de eventuri, nu s-au plictisit sa faca atatea razii zilnic? :crazy:

E vorba ca lumea sta mult afk si razile sunt bine venite oricand parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere numarul mare de razi, zile cand sunt si cate 10 razii/zi, iar in schimb in ultima vreme nu am vazut nici un EVENT.

Se poate evhilibra putin raziile cu eventurile ? Tot ce e rau pentru jucator faceti - Razii, disconnecturi, suspenduri; insa ceva bun, un EVENT pentru a delecta jucatorul e prea mult de cerut ?

Ar putea da o parere si vdragosh ?

:tiphat:

PRO. ai dreptate LINU-le,nu am vazut un event de mai mult de 1 saptamana..

app.Rede deschideti un topic unde sa va multumim pt tot ce ne faceti...

Link to comment
Share on other sites

Nu multumirile sunt problema principala. Am zis si mai sus dar vad ca cititi doar ce va convine. E adevarat ca dupa ce faci un event si cei ce au pierdut incep cu texte "ca ala a facut nush ce", "ca l-ai ajutat pe ala", "ca ala a luat-o inainte" si tot felul de acuzatii de astea, ti se cam taie maioneza. Ma repet nu asta e motivul principal dar contribuie.

Link to comment
Share on other sites

ar trebui mai multe eventuri indiferent de multumirile si nemultumirile playerilor. domnilori admini, in momentul in care v-ati depus cererile, automat v-ati asumat aceste riscuri ( de a fi acuzati pe drept sau pe nedrept). daca incep cu texte "ca ala a facut nush ce" demonstrati tata cu printuri ca nu va doare sa apasati un print screen.

PRO.

Link to comment
Share on other sites

Si adminii ar trebui sa intre si sa faca doar razii ? #-o Ar trebui sa faceti si voi asta din placere nu ca va obiga cineva si daca nu primiti un "multumesc" o sa faceti mai multe poate poate o sa primiti :))

PRO!

Link to comment
Share on other sites

Si adminii ar trebui sa intre si sa faca doar razii ? #-o Ar trebui sa faceti si voi asta din placere nu ca va obiga cineva si daca nu primiti un "multumesc" o sa faceti mai multe poate poate o sa primiti :))

PRO!

Exact :hello:

Chiar nu va obliga nimeni sa fiti admini... asa ca daca de la noi jucatorii se cer atatea pretentii (poate nici pe noi nu ne incanta unele lucruri daca e sa privim asa situatia :despair: ) , ar trebui sa va faceti si voi treaba, din toate punctele de vedere....daca e asa un chin, nu cred ca aveti contract cu LinkMania :crazy2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...