Jump to content
Guest Rudy

Intrunire Timisoara!

Recommended Posts

Guest ruddyrullz

Cum spuneam, haideti la o bere, sau doua sau trei. O gluma, o vorba, o reintalnire.

Eu zic ca ar fi binevenita pauza asta din fata calculatorului, sa revedem fetele vechi sau probabil fetele noi care s-au apucat sa joace recent.

Locul: Ca intotdeauna , Piata Unirii Ziua: Sambata, 30.05.2009(maine)

Ma gandesc ca nu are sens sa anunt mai din timp, pentru ca se stie ca nu perioada anuntului conteaza ci cheful oamenilor de a veni.

Ora: Incepand cu 19:00 si pana la 19:30, ca stim cam toti cat ne ia sa ajungem :))

Ce sa aduceti? Elemenal shield, LK, dsr, dd. Glumeam, :-j nu trebuie sa aduceti nimic inafara de voie buna, chef de distractie si un timp bun.

Ne vedem acolo. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Pai depinde unde e clubul ;;)

p.s. va transmite rudi sa nu uitati sa va luati umbrelele :rofl2: ca el o ia pe a lui

complex pe strada cu abatoru , loolish gaming :)

desi eu zic ca cel mai bine ar fi sa o lasam pe mainde daca se poate ca si asa astazi .. ploie :)

Link to comment
Share on other sites

De ce sa fie trist, poate pentru noi (5-6 pers) este o placere sa ne revedem, daca altcineva nu vrea sa vina e problema lui, nu poti sa obligi pe nimeni sa iasa din mu si sa vina la o bere, pentru ca pierde lvl. :comp2:

Link to comment
Share on other sites

ehhh las ca tot a fost bine ca de obicei :D Paul noi am ajuns pe la 7 si 1 sfert cam asa, imi pare rau ca nu am apucat sa ne vedem, speram ca cu proxima ocazie stam la un paharel de bere :-*

p.s. important e un lucru ...chiar daca sunt 5-6 persoane care vin macar ele se simt bine si pastreaza traditia ;;)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...