Jump to content
Snuffulino

Craniul unui extraterestru a fost gasit pe planeta Marte

Recommended Posts

Guest Rahel

Extraterestrii exista cam peste tot.

Eu chiar cred in existenta lor. Dar nu neaparat pe Marte....

Ganditi-va ca universul este infinit, si nu avem cum sa fim singuri.

Link to comment

Extraterestrii exista cam peste tot.

Eu chiar cred in existenta lor. Dar nu neaparat pe Marte....

Ganditi-va ca universul este infinit, si nu avem cum sa fim singuri.

=)) =)) tu te vezi ce scri ? =))

Asa ceva nu exista , in schimb exista oameni paranoici si MASS MEDIA . Deci ozn-uri power

Link to comment

=)) =)) tu te vezi ce scri ? =))

Asa ceva nu exista , in schimb exista oameni paranoici si MASS MEDIA . Deci ozn-uri power

Deci avem un univers , despre care deocamdata spunem ca este nelimitat, si vrei sa spui ca noi suntem singurele forme de viata din acest univers ?? :mellow:

Link to comment

=)) =)) tu te vezi ce scri ? =))

Asa ceva nu exista , in schimb exista oameni paranoici si MASS MEDIA . Deci ozn-uri power

Te simti singura forma de viata din univers? Cred ca te inseli amarnic, uita-te macar la topicul asta, sa vezi cat de mic esti, ca om, daramite ca planeta.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=247850

Cat despre "crainu", e foarte perfect modelat, seamana a piatra, asta datorita planetei in sine. Ma rog, you are not alone...

Link to comment

=)) =)) tu te vezi ce scri ? =))

Asa ceva nu exista , in schimb exista oameni paranoici si MASS MEDIA . Deci ozn-uri power

Amice, extraterestru nu inseamna neaparat o creatura din MEN IN BLACK. Extraterestru este un organism sau o materie care se afla in afara globului terestru.

Probabil cineva acolo departe isi pune aceeasi intrebare pe care o punem si noi: "suntem singuri in univers?"

Cat despre stire, uhmmm... piatra frate !

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...