Jump to content
Snuffulino

Craniul unui extraterestru a fost gasit pe planeta Marte

Recommended Posts

deci...ala arata ca un bolovan :| dar tin sa ii contrazic pe cei care spun ca nu exista extraterestri :)) de unde stiti? ati cautat voi in tot universul sa fiti siguri? :-?

think a bit...galaxia noastra este microscopica in comparatie cu marimea universului...la cate galaxii exista...de ce planeta noastra ar fi singura populata? cand universul este atat de imens...it would be stupid to be like that :|

Link to comment

Se pot intelege 214 lucruri din imaginea aia. Povestea cu extraterestrii a inventat-o massmedia ca sa mai mareasca putin agitatia. plm de extraterestrii.. sa vina pe Pamant sa vezi ce bataie le dau :)) Daca te uiti mai atent se vede dupa forma , aspect si masa ca nu e craniu. Acolo ar trebui sa fie numai os.. e imposibil. Suntem singuri in Universul asta mare.

Link to comment

Iar daca ma concetrez mai tare o vad si pe profa de latina in aia... :(

foarte tare :-j

eu cred ca e doar o simpla piatra in forma de ... ceva dar nu neaparat cap de extraterestru care nici macar nu stim cum ar trebui sa arate... daca nu are cap ?

Link to comment

nu cred in extraterestrii asa ca nu cred nici o iota din stire :> , falsuri donmle' falsuri

Una e sa zici, ca obiectul din imagine nu este un craniu ci defapt o roca sau altceva, si una este sa sustii ca intr-un univers atat de vast, omul este singur ,respectiv, Tera este singura planeta capabila sa sustina viata.

Atentie .... viata nu inseamna musai organisme "inteligente" , organizate social samd. , viata poate sa insemne si micro-organisme , bacterii , protozoare , fungi .

Sincer ar fi foarte trist sa fim "singuri".

Link to comment

Una e sa zici, ca obiectul din imagine nu este un craniu ci defapt o roca sau altceva, si una este sa sustii ca intr-un univers atat de vast, omul este singur ,respectiv, Tera este singura planeta capabila sa sustina viata.

Atentie .... viata nu inseamna musai organisme "inteligente" , organizate social samd. , viata poate sa insemne si micro-organisme , bacterii , protozoare , fungi .

Sincer ar fi foarte trist sa fim "singuri".

http://www.youtube.com/watch?v=9KEoTwkNIzU :)

ai dreptate nu putem fi singuri in asa mare spatiu :)

Link to comment

Pare un craniu de vaca,vazusem asa ceva in parc..poate fi orice.

Dar daca intradevar este un craniu de verzuliu trebuie investigat cum a murit ? crima ? ciudat,trebuie o ancheta amanuntita

Craniu de vaca pe marte???

Extraterestrii nau ce face decat sa ne ia vacile

Dar ceau patit au lipsa de calciu???

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...