Jump to content
Carp Angler

Red Bull, conţinând urme de cocaină, retras de pe piaţă

Recommended Posts

COFEINA = COCAINA nu e acelasi lucru e clar..in sa nu e mare diferenta... tot la groapa te trimite mai repede :-j

ce lucruri mai ai in acel cap...e diferenta grava intre cocaina si cofeina =))

de la cocaina in maxim 5 ani esti pa...de la cofeina poti trai si pana pe la 80 de ani daca te tine inima

Link to comment

ce lucruri mai ai in acel cap...e diferenta grava intre cocaina si cofeina =))

de la cocaina in maxim 5 ani esti pa...de la cofeina poti trai si pana pe la 80 de ani daca te tine inima

o.O nu'mi spune ca esti cardiolog de'o viata si le stii pe toate :) :rofl1: dute ma cu apa si nu mai fa spume..

Eu faceam referire la faptul ca toate porcariile astea sunt pline de tampenii care ne afecteaza organismul..pentru cine vrea sa inteleaga o sa inteleaga..pentru cine nu drum bun si cale batuta.. cine'l prinde..sa il .. ia in brate :) got it ?

Link to comment

Eu nu am baut in viata mea Red Bull... nici nu stiu ce gust are.... prefer cola 0 sau light... chiar daca e nesanatoasa oarecum atat pot sa consum, in rest fiind foarte health-conscious.

Nu cred stirea cu Red Bull si cocaina.

Link to comment

Nu stiu ce sa zic in legatura cu stirea, dar unele energizante, cum ar fi Red Bull`u, Burn, Effect ( e ceva si de capul lui ) consumate in exces dauneaza sau cel putin te afecteaza pe moment. Am baut o data vreo 5, numa tremuram de la ele :\

Pe langa astea, mai sunt alea cu pret redus, 2- 2,5 lei.. care numa gustu`i de ele :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...