Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

banditzel

Bun...o nelamurire mare...

Recommended Posts

Ma ..eu nu am nimic cu el :D Dar..din ce vad..la sig+nume , sa cam luat dupa ceilalti moderatori si vrea sa iasa in evidenta cu ceva :)!! Putea pune altfel acel "V" in genu : V_ ; V-- ; etc..:) !! Oricum nu are importanta :D :-?? :-?? este doar un nume :) :crazy:

Link to comment
Share on other sites

fanilor va iubesc va multumesc pentru acest topik insa santeti prea mici pentru lumea asta mare

fani mei fani mei

mor fara iei

=)) :crazy:

Si nu eram luat la misto :) acele erau chestii reale :) daca tot esti asa "de mare" ca sa fii tehnician MU ... daca imi configurezi adica nu... daca imi crakuiesti un main.exe de season 4. cu scripturile tale sau nu`ti dau asa mare iti dau unu de s1, 97D sa-l scriptezi incat sa nu mearga hack`urile cum nu merg nici pe s1 eu iti pun pile de moderator tehnician ^^(just kiding) :rofl2: si pentru stinta ta... bucurate ca Dragosh e mai intelegator si mai tanar decat Razvan... si e prietenos ca daca ar mai activa Razvan asa de mult pe forum tu aveai contu blocat de mult :tiphat:..si bucurate ca nu ti-am pu`s pm tau trimis catre invisibel aicea.. sau pm trimis catre mu@linkmania.ro iti zic doar atat " Salut Razvan eu stau in afganistan(sau ceva de genu..) si ma joc pe serverul vostru 97D... si as`i vrea moderator Mu sau gm... daca o sa ma accepti ma jur ca rog zi de zi pentru tine" =)) nu zic mai mult si ai 20 de ani si ceva si esti pe dinafara si mai vrei moderator MuOnline si tehnician ? :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

' date='May 20 2009, 21:27' post='3840836']

Si nu eram luat la misto :) acele erau chestii reale :) daca tot esti asa "de mare" ca sa fii tehnician MU ... daca imi configurezi adica nu... daca imi crakuiesti un main.exe de season 4. cu scripturile tale sau nu`ti dau asa mare iti dau unu de s1, 97D sa-l scriptezi incat sa nu mearga hack`urile cum nu merg nici pe s1 eu iti pun pile de moderator tehnician ^^(just kiding) :rofl2: si pentru stinta ta... bucurate ca Dragosh e mai intelegator si mai tanar decat Razvan... si e prietenos ca daca ar mai activa Razvan asa de mult pe forum tu aveai contu blocat de mult :tiphat:

dute mai si lasama unde vezi tu ca sant (tehnician MU)

daca sti tu sa faci mai trebe sa stie si altu

eu tiam zis ceva mai sus special pentru tine vad ca nai citit

mai cauta ce am scris eu in cerere ca nui asa.(nam cerut niciodata mod sau th)

Link to comment
Share on other sites

Guest killerua

fanilor va iubesc va multumesc pentru acest topik insa santeti prea mici pentru lumea asta mare

fani mei fani mei

mor fara iei

=)) :crazy:

=)) halal .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...