Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

banditzel

Bun...o nelamurire mare...

Recommended Posts

userul vDumenezu ...face parte din familia ''v''-urilor ? adica (vrazvan,vdragosh) ? ...am obs ca are si sig ...si la sig ..are cv kinda...tehnician mu :|

#daca unii isi pun numele vdragosh...sau Admin...sunt sanctionati...el dc nu ar fi ?

despre asta vorbeam : http://www.imagebam.com/image/9f337c36336573

Cei care-si pun numele p care le-ai specificat tu deruteaza lumea d-asta sunt banati.

vDumnezeu nu cred ca poate s creeze o astfel de confuzie.

Mie unu mi se par haioase si nicku semnatura :D

Link to comment
Share on other sites

Guest <ContNou>

Nu prea cred...nu pierde nicio ocazie sa isi arata ''inteligenta'' sau mai bn zis problemele cu limba si literatura romana .. :(

Te pomeni ca tu sti mai multe?

De unde dracu' sa sti,cand esti doar un pustan de 15 ani teribil de tampit .

@Sa nu-mi zici si mie ca-s emo sau alte lucruri de genu' ... nu de alta,dar numai asta sti .

Link to comment
Share on other sites

' date='May 20 2009, 17:06' post='3839627']

acel vDumnezeu sau cum... nu are nici o legatura cu Razvan si Dragosh :tiphat: si`a pus numele doar sa ne inpresioneze... intr`un fel sau altul ... :P

multumesc emo ...

### <cont nou> dc nu postezi de pe main account ? Uite ca eu nu am un nick deplasat...si nici un vocabular asemanator cu al tau ...adica pot sa ma integrez intr-o comunitate precum linkmania...Si te rog nu imi da tu lectii de viata...park vad ca ai 16-17 ani ...btw ...multam de aprecierile tale ...Atat timp cat nu stii nici macar cum ma cheama sau nu ai purtat o discutie cu mine ..iti dai cu parerea aiurea...

Link to comment
Share on other sites

Guest <ContNou>

multumesc emo ...

### <cont nou> dc nu postezi de pe main account ? Uite ca eu nu am un nick deplasat...si nici un vocabular asemanator cu al tau ...adica pot sa ma integrez intr-o comunitate precum linkmania...Si te rog nu imi da tu lectii de viata...park vad ca ai 16-17 ani ...btw ...multam de aprecierile tale ...Atat timp cat nu stii nici macar cum ma cheama sau nu ai purtat o discutie cu mine ..iti dai cu parerea aiurea...

ptiu pe tine saracie .

Link to comment
Share on other sites

=)) v meu poate e de la nume poate e v=5 poate o fi si alceva

cu ce te deranjeaza nikul meu?

Ne deranjeaza ... findca de cand ai acel "v" inaintea numele te crezi prea "inportant" .Ca sa stiti toti. Acest vDumnezeu nu are nimica de a face cu Dragosh si Razvan si restul.. din familia lor... si-a pus numele sa`l credem / sa`l il creada moderatorii ceva ruda cu Administratori depe LM... si sa nu mai ia ss si alte chestii. :beer: si vorba lui Dragosh.. doar naivi o sa`l creada ori ce ar zice... :)

@ ShorTyx your Right Dragos e fratele lui Razvan pentru ce`i care nu stiu... :beer:

[Edit] O sa caut cererea lui vDumnezeu de tehnician mu... sau de moderator sau de game master.. nu stiu exact pentru ce a facuto si o sa o pun aicea... sa vedeti ce gandire are el la 20+ de ani... ... daca nu se inchide topicul si vDumnezeu nu o luat official... findca nu vreau sa ma cert cu tine pe tema aceasta sa iau iar warn .. findca vreau sa scap de warn si sa`mi pot schimba numele :beer:

[Edit]2 Nu mai gasesc notpadu unde am salvat cererea lui acest "vDumnezeu" dar am acel pm trimis de el catre invisibel acuma ceva timp bun =)) unde am ras toti... :))

Link to comment
Share on other sites

=)) v meu poate e de la nume poate e v=5 poate o fi si alceva

cu ce te deranjeaza nikul meu?

vrei sa spui ca tu cunosti matematica? cand nici macar nu sti a scrie romaneste... regula cratimei..sau regula â sau î .

Doamne... :-j ..de unde pana unde 5dumnezeu ? #-o

Link to comment
Share on other sites

hai ca sunteti paranoici cu totii , membrii care fac parte din staff ii deosebesti dupa placa de sub avatar (Tehnician,Asistent,Moderator .... si sectiune de care apartin )

banditzel poate i-a placut prea mult Vendeta(filmul daca cumva sti de el) si de acolo si-a pus 'V'

Link to comment
Share on other sites

hai ca sunteti paranoici cu totii , membrii care fac parte din staff ii deosebesti dupa placa de sub avatar (Tehnician,Asistent,Moderator .... si sectiune de care apartin )

banditzel poate i-a placut prea mult Vendeta(filmul daca cumva sti de el) si de acolo si-a pus 'V'

si dc are la sig ..likmania tehnic... #-o

Link to comment
Share on other sites

asta e profilul lui Cr1stY tehnicianu de la Mu , fa si tu o camparatie in ce am zis mai sus si profilul lui Cristi si a lui asta .

la sig poti sa iti pui si tu orice vrei , chiar si global =))

Poi da furry ... :)) de aici se subintelege ca v-> vinde de la familia ''v''

#aham..acum am observat diferentele dintre sig

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt o persoana tare credincios,dar eu l-as bana pe Dumnezeul asta pt nick,stiu ca joaca demult cu nickul asta dar este imoral ca cineva sa se numeasca Dumnezeu,sunt surprins ca nu la deranjat inca pe nimeni

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt o persoana tare credincios,dar eu l-as bana pe Dumnezeul asta pt nick,stiu ca joaca demult cu nickul asta dar este imoral ca cineva sa se numeasca Dumnezeu,sunt surprins ca nu la deranjat inca pe nimeni

Pe mn m-a deranjat..si i-am facut o observatie...dar a zis..''lasa ca ma bate pe mine Dumnezeu daca e ''

Ms furry :nanana: acum am inteles

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt o persoana tare credincios,dar eu l-as bana pe Dumnezeul asta pt nick,stiu ca joaca demult cu nickul asta dar este imoral ca cineva sa se numeasca Dumnezeu,sunt surprins ca nu la deranjat inca pe nimeni

si daca sant realul nam voie sa intru pe net? :))

emo tu vezeti de servarele tale eu mam abtinut sa comentez in topikurile tale in care erai luat la misto

nu aveti alt subiect mai bun

pace voua pe pamant

Link to comment
Share on other sites

pace voua pe pamant

No Offence ... da esti chiar exagerat , pe 97 d erai un nimeni , pe beta te`ai ajuns si u putin , pe s1 actual esti la fel ca pe 97 d , chiar ai merita o pedeapsa buna , l`ai copiat pe vDragosh sau pe vRazvan nui vad sensul , ai copiat chestia cu tehicianu ... iar fara rost :blink: ... in + numele tau si raspunsurile pe care le dai lasa de dorit #-o

Link to comment
Share on other sites

' date='May 20 2009, 20:51' post='3840731']

No Offence ... da esti chiar exagerat , pe 97 d erai un nimeni , pe beta te`ai ajuns si u putin , pe s1 actual esti la fel ca pe 97 d , chiar ai merita o pedeapsa buna , l`ai copiat pe vDragosh sau pe vRazvan nui vad sensul , ai copiat chestia cu tehicianu ... iar fara rost :blink: ... in + numele tau si raspunsurile pe care le dai lasa de dorit #-o

fanilor va iubesc va multumesc pentru acest topik insa santeti prea mici pentru lumea asta mare

fani mei fani mei

mor fara iei

=)) :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...