Jump to content
marius_truckerfan

Batranica de 73 de ani in calduri :))

Recommended Posts

Si atunci pe Acasa TV de ce e perceputa ca stire ? BangHead.gif . Pentru ca e lumea proasta nu ? Tu esti singurul destept , nu ? Hai mai dispari naibii . Nu-ti convine , nu mai posta . Sau o faci de dragul +1 ?

la aces reply, am ras si cu fundul de tine =))))))

on: scarbos

Link to comment

Si atunci pe Acasa TV de ce e perceputa ca stire ? :banghead: . Pentru ca e lumea proasta nu ? Tu esti singurul destept , nu ? Hai mai dispari naibii . Nu-ti convine , nu mai posta . Sau o faci de dragul +1 ?

Pentru mine Acasa TV (cred ca Povestiri Adevarate) este cam totuna cu Dan Diaconescu Direct, Indirect, Senzational, Extraordinar. Nu urmaresc nici una dintre aceste emisiuni:

De ce sa o vad pe Magda cand se destrabaleaza pe masa lu Dan Diaconescu in timp ce ala transpira ca un animal in calduri?

De ce sa ma uit la Povestiri Adevarate ca sa vad toti bolnavii care cer donatii ( mai vad pe unii: pentru o boala incurabila la ce mai cere bani... sa traiasca mai mult, sa-si prelungeasca suferinta? - comentati ce vreti despre asta, putin imi pasa), sau toti dezaxatii care fac sex cu caini, cu cai sau mai stiu eu ce?

O parte a lumii e proasta, ca sa-ti raspund la intrebare

Link to comment
Guest Kamikaze

Si atunci pe Acasa TV de ce e perceputa ca stire ? :banghead: . Pentru ca e lumea proasta nu ? Tu esti singurul destept , nu ? Hai mai dispari naibii . Nu-ti convine , nu mai posta . Sau o faci de dragul +1 ?

efectul de turma isi face simtita prezenta si la tine in capusor. naspa ca te-a prins asa de mic.

Link to comment

Sa depuna cainele o plangere pt viol :(

ps:astia cu protectia javrelor,luati-i acasa daca-i iubiti asa mult,nu-i lasati pe strada liberi (nu ma refer la cazul asta)

Un comment de pe site-ul de mai sus:

Mariana S a spus:

Voi sunteti toti niste imbecili frustrati si ingusti la minte! Mai iesiti in occident ! sexul cu animale este un lucru obisnuit si recomandat ! un caine nu te insala, nu te bate, nu iti fura banii si este pregatit oricand pentru a te satisface! un barbat ce face:? iti ia banii, e lenes, te insala, te bate si ramane si impotent de la betie...

Deci fetelor renunti la Iri si luati-va un Husky sau ceva mai potent!

Link to comment

la aces reply, am ras si cu fundul de tine =))))))

on: scarbos

Ha ha ha , ce-am uitat sa rad .

@ Burne : "sunt chiar prost ca imi pun mintea cu tine ... dar intreceti orice masura"

Cine vorbeste de prostie ... nici macar romaneste nu stii sa vorbesti . Odata vorbesti la singular , odata la plural .

Rog un moderator sa inchida acest topic !!!! . Si ar fi bine si voi sa nu mai postati , faceti doar spam cu privinta la mine !

Link to comment

Ha ha ha , ce-am uitat sa rad .

@ Burne : "sunt chiar prost ca imi pun mintea cu tine ... dar intreceti orice masura"

Cine vorbeste de prostie ... nici macar romaneste nu stii sa vorbesti . Odata vorbesti la singular , odata la plural .

Rog un moderator sa inchida acest topic !!!! . Si ar fi bine si voi sa nu mai postati , faceti doar spam cu privinta la mine !

alo..baiatu :)) vezi cum e sa razi de altii si sa faci misto? cam asa faci tu cu majoritatea de pe linkmania. razi de orice se zice sau o dai in vrajeli.

Si tu vorbesti de limba romana =(( pai te-ai uitat ce varza ai facut-o chiar tu? Citez: "faceti doar spam cu privinta la mine !" poate ai vrut sa spui "in privinta mea" ...da-o-n colo de treaba. #-o

Si legat de topic... e ceva banal in ziua de azi o relatie intima intre om si animal.. ce mare branza.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...