Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cyrus

Sugestie Party

Recommended Posts

Contra. De aia exista party, pentru a imparti xp-ul, nu pentru a-l mari.

Ai pierdut esentialul pe drum . Si acuma party`ul mareste xp`ul ( ma refer la pp ) dar eu am pus in discutie acest lucru pentru ca toata lumea sa aibe de castigat , cei cu rr sa stea mereu la party , cei fara rr sa creasca si ei onorabil .

Pe de alta parte este un lucru bun ca exista si pareri contra. ms l3x@ ptr parere.

Link to comment
Share on other sites

Guest D0lce&Gabbana

Zici tu .. ? Stai sa vezi peste 1 luna 2...cum da lumea singura pe spot si voi o sa cereti pt de la aia care se prefac afk numa sa nu le haliti exp'a :-j

+1 de la mine.

Link to comment
Share on other sites

Zici tu .. ? Stai sa vezi peste 1 luna 2...cum da lumea singura pe spot si voi o sa cereti pt de la aia care se prefac afk numa sa nu le haliti exp'a :-j

+1 de la mine.

Asta incercam si eu sa explic , dar in alt mod .

Link to comment
Share on other sites

Ai pierdut esentialul pe drum . Si acuma party`ul mareste xp`ul ( ma refer la pp ) dar eu am pus in discutie acest lucru pentru ca toata lumea sa aibe de castigat , cei cu rr sa stea mereu la party , cei fara rr sa creasca si ei onorabil .

Pe de alta parte este un lucru bun ca exista si pareri contra. ms l3x@ ptr parere.

Ti se pare, nu mareste xp ci pur si simplu e mai cursiv fiindca nu da doar un singur char din bete, dau mai multe.

@Dolce&Gabbana, Naichi, Adidas, Fila, Puma sau ce alte marci iti mai plac: atat timp cat cineva isi pierde timpul pe un spot are TOT DREPTUL de a decide pe cine ia, daca ia, si cum ia. Ceea ce voi sustineti inseamna restrangerea unor drepturi normale.

Link to comment
Share on other sites

Ti se pare, nu mareste xp ci pur si simplu e mai cursiv fiindca nu da doar un singur char din bete, dau mai multe.

@Dolce&Gabbana, Naichi, Adidas, Fila, Puma sau ce alte marci iti mai plac: atat timp cat cineva isi pierde timpul pe un spot are TOT DREPTUL de a decide pe cine ia, daca ia, si cum ia. Ceea ce voi sustineti inseamna restrangerea unor drepturi normale.

Nu mi se pare credema . ex : spot at3 - singur luam 4k xp iar cu pp luam 6k xp / loveam doar eu restu nu apucau sa atinga mobi si trageau degeaba.

2rd - Nu am cerut nici un moment sa se introduca party obligatoriu ( asta vad ca ai inteles ) doar am sugerat un bonus de xp pentru cei care fac party astfel cei care trag singuri sa adopte si ei "moda party`ului"

Din partea mea poti sa faci pt cu cine vrei, cand vrei , cat vrei eu ma refeream in general , nu tzinteam pe cineva anume.

Link to comment
Share on other sites

Nu, dar multi ati batut apropo la cei care nu fac party pe spot condamnand lucrul asta.

In atlans 3 nu stiu cum sta treaba insa in Tarkan si Arena stau lucrurile altfel.

Link to comment
Share on other sites

Nu, dar multi ati batut apropo la cei care nu fac party pe spot condamnand lucrul asta.

In atlans 3 nu stiu cum sta treaba insa in Tarkan si Arena stau lucrurile altfel.

Nu am batut apropo comandand acest lucru .

p.s. am uitat sa specific : si in tarkan si arena creste xp`ul putin la pt pp , dar trebuie sa stii sa organizezi 1 pt

Link to comment
Share on other sites

Nu am batut apropo comandand acest lucru .

p.s. am uitat sa specific : si in tarkan si arena creste xp`ul putin la pt pp doar dar trebuie sa stii sa organizezi 1 pt

Cum iti explici faptul ca iei 7-8000 xp singur in Tarkan si daca faci party iei 4000-5000? Esti dispus sa faci un test? Poate nu am dat destul singura in Tarkan ca sa observ lucrul asta... poate ne luminezi cu niste print-uri.

Link to comment
Share on other sites

Cum iti explici faptul ca iei 7-8000 xp singur in Tarkan si daca faci party iei 4000-5000? Esti dispus sa faci un test? Poate nu am dat destul singura in Tarkan ca sa observ lucrul asta... poate ne luminezi cu niste print-uri.

Nu are rost sa fac o pledoarie din ceea ce sustii tu . Esti contra am inteles.

p.s. Incearca sa iei in pt 3 charuri diferite de al tau ( fara dl) [nu stiu lvl`u tau dar intuiesc ca peste 360-370] iar cei 3 sa aiba lvl intre 180-220 apoi sa imi dai 1 pm caci nu are rost sa facem spam aici aiurea . Acest topic este pentru altceva .

Am uitat sa mentionez : propun celor care deviaza de la subiect sa aiba warn / disable posting.

Link to comment
Share on other sites

Dar nu deviez de la subiect, pur si simplu discut un lucru pe care il sustii legat de sugestie. De cand a inceput db-ul asta numai prin Tarkan stau, am incercat fel si fel de party-uri, fel si fel de spoturi pe care sa dau singura... ma, inca nu cred ca am innebunit, inca mai vad bine.

Link to comment
Share on other sites

poi oricum daca iei mai mici in pt si alta rasa creste xp..multi nu fac pt de nabi :)) cateodata pot sa ai pp si daca mai iei un char mai mic chiar daca faci 2 sm sa zicem creste xp.. :P

prb e cu dl scade xp orice ai face =)) cred ca aici ar trb rezolvat..nu prea ma doare ca is bk dar totusi..

Link to comment
Share on other sites

poi oricum daca iei mai mici in pt si alta rasa creste xp..multi nu fac pt de nabi :)) cateodata pot sa ai pp si daca mai iei un char mai mic chiar daca faci 2 sm sa zicem creste xp.. :P

prb e cu dl scade xp orice ai face =)) cred ca aici ar trb rezolvat..nu prea ma doare ca is bk dar totusi..

si dl si mg mananca xp :) aia care sunt "destepti" fac party-ul de 3 persoane : bk sm si elf pentru ca ei cred ca mg si dl rup mult exp-ul dar nu e asa pentru ca experientza vine mai cursiv , daca ataca 4 caractere si nu 2 :) , dar peste 1 luna - 1 luna juma cand exp o sa curga perfect cand ataca un mg/sm singur pe spot nu o sa mai faca party deloc :-j

@oricum... pro :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...