Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Salut

Recommended Posts

idem ce a zis boomey ( parca )

rr db xp 40-50 pana se ajunge iar la 3 rr si lvl 390

daca nu.. dati la vot

1 RR DB

2 ROLL BACK

3 SA RAMANA CUM E ACUM

sper sa citeasca vreun admin postul meu

RR DB <_<

Link to comment
Share on other sites

Da' nu v'a obligat nimeni sa tineti calculatoarele aprinse cu lunile. Asta ati facut'o din disperare sa fiti printre primii cu rr pe server, sau din placere de a juca MU.

Si nu stiu ce vina au moderatorii, asistentii si tehnicienii LinkMania. Presupun ca problema poate fi rezolvata de Dragos. :-??

Link to comment
Share on other sites

reparatia logic, daca se face intr-un timp rezonabil, altfel s-ar putea sa uit gustul jocului.

Cum poti face un poll in care ai de ales intre RR DB sau Rollback si sa alegi reparatia ?

Link to comment
Share on other sites

idem ce a zis boomey ( parca )

rr db xp 40-50 pana se ajunge iar la 3 rr si lvl 390

daca nu.. dati la vot

1 RR DB

2 ROLL BACK

3 SA RAMANA CUM E ACUM

sper sa citeasca vreun admin postul meu

RR DB NU VA FI GANDITI MA LOGIC NU E UN SRV CARE PE A DOUA ZI SA DISPARA

Link to comment
Share on other sites

Guest The-Notorius-aRx

DAI UN REFRESH LA SITE SI MAI APAR 10 REPLAY`URI =)))))))CE PENAL =)))))

Link to comment
Share on other sites

Cum poti face un poll in care ai de ales intre RR DB sau Rollback si sa alegi reparatia ?

Pentru ca reparatia va fi dificila si de durata. Au sustinut asta mai multi care se pricep mai bine ca mine, ca tine si ca altii la servere de MU, care au avut sau au in continuare server si stiu ca este greu sa repari asemenea modificari masive ale bazei de date.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cleste

Da' nu v'a obligat nimeni sa tineti calculatoarele aprinse cu lunile. Asta ati facut'o din disperare sa fiti printre primii cu rr pe server, sau din placere de a juca MU.

Narcisa ..te cam repeti :) Am tacut pana acum dar :crazy: ...Am avut la semnatura ceva in ganu : De obicei astia care spun mai iesiti si voi afara/o fata/o bere sunteti cei mai dependenti !!

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca reparatia va fi dificila si de durata. Au sustinut asta mai multi care se pricep mai bine ca mine, ca tine si ca altii la servere de MU, care au avut sau au in continuare server si stiu ca este greu sa repari asemenea modificari masive ale bazei de date.

Nu mi-ai raspuns la intrebare...

Cum poti face un poll in care ai de ales intre RR DB sau Rollback si sa alegi reparatia ?

Link to comment
Share on other sites

MurDoc hai sa nu jucam jocuri psihologice aici, am spus doar ca decat sa fie server-ul oprit 1-2 saptamani pt. reparatii, mai bine se alege varianta roll back sau reset data base.

Link to comment
Share on other sites

Narcisa ..te cam repeti :) Am tacut pana acum dar :crazy: ...Am avut la semnatura ceva in ganu : De obicei astia care spun mai iesiti si voi afara/o fata/o bere sunteti cei mai dependenti !!

Hei, nu zic ca mie imi convine sa o iau de la capat. Si eu am lasat calculatorul peste noapte, si ma trezeam in oras cu 1 bara facuta. Dar asta e, joc din placere... Dar unii prea se dau raniti pe aici, si arunca vorbe in stanga si in dreapta..

Link to comment
Share on other sites

RR DB NU VA FI GANDITI MA LOGIC NU E UN SRV CARE PE A DOUA ZI SA DISPARA

pai zi ma omule tu cum vrei? eo am zis asa sa va fie bine si voua.. , ca tu si q-sadi aveti 3 rr.. sunteti cei mai mari. vino cu o propunere sa va fie si voua bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...