Jump to content
Nach3

A murit din cauza unui pariu!

Recommended Posts

Guest stefteo21

A fost cu mine in clasa a 6-a era un baiat de gasca, ma intelegeam bine cu el ce daca ( poti folosi nu conta ca, si ce daca etc., iar la sfarsit adaugi semnul intrebarii ) el statea la concordia. o ( litera mare ) parte din familia lui statea la Bucuresti, dar din cauza ca nu avea bani el tot a decis sa fuga de la concordia si sa se duca alaturi de mama lui.

Fratele lui - care si el a fost in clasa cu mine - mi-a zis ca lucra la Carefoure ( e Carrefour, dar asta trecem cu vederea) dar vad ca spala scarii( un singur i ) de blocuri pentru a strange bani pentru ( pentru, pentru, pentru ) a isi face majoratul.( suna cam robotic, nu crezi ? a-si face majoratul e mai bine) Imi pare nespus de rau de ce sa intamplat si inca sunt socat sa aud asta.

Leoooo odihnestete in pace SCOALA 29 din Ploiesti iti sta alaturi. ( mai ales fosta ta clasa 8-A )

Nu vad greseli. Eu am scris de la link in jos.

Ce ziceai ?

Sunt sincer jenat ca trebuie sa fac asta la o asemenea stire, dar am simtit ca trebuie sa dau si altora din putina mea gramatica pe care am facut-o acum 3 ani ultima data ... si Odihneasca-se in pace -_- ( again)

Link to comment

Ce ziceai ?

Sunt sincer jenat ca trebuie sa fac asta la o asemenea stire, dar am simtit ca trebuie sa dau si altora din putina mea gramatica pe care am facut-o acum 3 ani ultima data ... si Odihneasca-se in pace -_- ( again)

Daca tie ti-ar muri cineva drag,crezi ca ai mai putea sa gandesti limpede?

Link to comment
Guest stefteo21

Daca tie ti-ar muri cineva drag,crezi ca ai mai putea sa gandesti limpede?

Este grea intrebarea si cred ca nimeni nu gandeste prea limpede in situatii de genul, insa acest baiat era coleg de clasa cu autorul topicului... sau din cate am inteles a fost coleg cu el in clasa a 6-a. Eu nu cred ca ii era asa de drag, ori era asa de apropiat de dansul incat moartea lui i-a tulburat mintea complet, parerea mea. Nu zic ca nu erau prietenii, ca tineau unul altul cel mult, nu ziceti ca n-am inima, dar totusi :P

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...