Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CucuHaiducu

Guilda Maniacii

Recommended Posts

ma pregateam de work

te uitai la filme deocheate :crazy:

Ca se da RR db sau nu , daca mai tin mult serv inchis imi piere chefu de mu :error:

@cyco daca ma crezi , nu am timp nici sa dorm bine #-o . Mai sunt maine de tura si intru in concediu :hail:

Link to comment
Share on other sites

Parca avem mai multa energie :bananadance2:

@ buna kiss ..remember your first love ;;)

@lukl ia legatura cu Anakin / Godess

toate cele bune :beer:

Vex...intotdeauna sa o sa`mi amintesc de tine ;;)

Link to comment
Share on other sites

Am o solicitare la adresa guildului: Avem nevoie de un regulament (eventual chiar vechiul regulament) care sa fie postat aici si respectat. Stiu ca nu suntem multi, dar regulile care ne-au facut ce suntem azi ca playeri trebuie sa ramana. Pareri?

Link to comment
Share on other sites

nup, no rules. face treaba prea serioasa :P. ca atunci cand intru in mu, nu intru de serviciu. e absurd.

daca tineti mortis la reguli, nu ma opun, dar zic din start ca nu o sa le respect :))

singura regula cu care sunt de acord e regula lui O(h)m: esti om cu mine, sunt om cu tine.

have fun and respect each other.

Link to comment
Share on other sites

Nu este nevoie sa se reaminteasca regulile. Sunteti playeri cu experienta si destul de maturi vreau sa cred ;)

Ai cerut party , era loc si nu ti sa dat? sau vandut iteme in guild? Te`a injurat cineva?

Dragoste cu sila nu se poate. Daca nu sunteti in stare sa comunicati ca doi oameni maturi , cel mai bine ar fi sa va evitati.

Va anunt de pe acuma ,ca sa evitam ori posibila consecinta:SA NU INDRAZNEASCA CINEVA SA CONDITIONEZA PREZENTA SA SAU ALTUIA IN GUILD.

Gm` ul trebuie sa ia decizii si sa isi asume responsabilitati. Daca cineva vine la el cu probleme ce tin de guild , acesta ii va acorda atentie si va decide , bine sau rau, indiferent daca ii este simpatica persoana sau nu :nanana:

Comportati-va ca atare :beer:

@angelkiss intreaba lumea de tine :D

Link to comment
Share on other sites

Gm` ul trebuie sa ia decizii si sa isi asume responsabilitati. Daca cineva vine la el cu probleme ce tin de guild , acesta ii va acorda atentie si va decide , bine sau rau, indiferent daca ii este simpatica persoana sau nu :nanana:

Asta e tot ce vroiam sa stiu.. daca se mai aplica sau nu regula asta. Pentru ca eu am avut o problema, am dat multiple pm-uri si nu am primit asistenta GM-ului (era o problema pe care doar el o putea rezolva).

Ce inseamna asta pt noi ca guild?

In alta ordine de idei...

Ghici cine va avea set Red Spirit complet in curand? :D shopping for boots :-"

Link to comment
Share on other sites

de indata ce completez setul iti dai seama ca incep sa caut dubluri sa bag la gobly, nu? :D

one rich gobly :D

dubluri? si unde e partea distractiva? buuuuuu.

ellow..

eu mai am gloves.. darks steel lk dsr :(

nu-i asa ca fu distractiv sa le vezi disparand? :))

vezi partea buna, gobly e satul.

Link to comment
Share on other sites

re all....am loc si eu si Johnson in guild?...amandoi am mai fost in guild vreo 5-6 luni pe 97 cand sa dat rr db....pe vremea lui Melf pm canabis sau Johnson dak da...:P

retrag ca se pare ca domnul anakin nu considera ca sut asha vechi...:|...bft all

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...