Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iReal

EXPERIENTA 10 SAU 20X ?

EXPERIENTA 10 SAU 20X?  

218 members have voted

  1. 1. EXPERIENTA 10 SAU 20X?

    • 10x
      23
    • 20x
      195


Recommended Posts

Atunci de ce nu a fost pus de la inceput exp 10 X ca sa fie la fel pt. toata lumea ?

Si plus de asta multi playeri sunt convinsi ca e sub 10X acum experienta...si ma numar printre ei. Pe 097d era in jur de 10 X experienta si era cam dubla fata de Season1 cum e acum.

-era mai bine de la inceput .

-ia aduti aminte in cat timp sa dat rr pe 97 si abea apoi compara 97 cu s1 (la20x era de 10 ori mai usor ca 97)

Macar de curiozitate as vrea sa facem o data eventul sa vad cat e de adevarat ca scaderea XP e din cauza lui...

i`m in :kiss:

Link to comment
Share on other sites

-era mai bine de la inceput .

-ia aduti aminte in cat timp sa dat rr pe 97 si abea apoi compara 97 cu s1 (la20x era de 10 ori mai usor ca 97)

Imi aduc aminte perfect, eu am fost unul din cei care au dat primul rr pe 0.97d la exp 5 X....a fost groaznic de greu, dar pe Season1 sa tinem totusi cont ca se da rr la lvl 400...si deja de la lvl 220 mi se pare ca bat pasul pe loc.

Link to comment
Share on other sites

Guest raTaTz0r

hai frate lasa`ne ca e cat de cat mai bine eu oricum de 2 zile abia am facut 10 lvl am 320 deci las`o moarta... pt tine normal ca e bine 10 x batosai dupa ce ai rr... si exp 10 x implica automat = > afk !!! asa mai sta si lumea on si oricum in afara de castle siege e plictisitor sa stai 20 de ore pe spot sa faci 10 lvl .. deci hai sa fim seriosi terminati cu 10 x ca nu toti suntem obsedati sa stam 24 / 7 in joc ! sunt curios de 1 mai ce o sa faceti gl hf

Link to comment
Share on other sites

Am dat rr pe spatele meu numai in pt,nu am facut mai mult de 2-3 lvl pe zi.Sunt atatea servere cu xp-ul 20x,30x,40x,etc puteti sa jucati si acolo numai stricati mersul de aici cu prostiile voastre,dupa ce va faceti full toti numai puteti de smekeri si ca va-ti plictisit de acest server.Poate nu va-ti gandit dc numai sunt atatia playeri ca altadata,motivul? xp mare si lacomia(multi smekeri in spatele unui monitor care isi dau cu parerea),iar multi sau lasat cand au vazut ce fel de jucatori sunt pe acest server (dupe jw,speed) si mai vreti si xp mare.Dupa faza cu "jw" sincer...as fi pus 5x.sa vedem cati ar rezista.

Link to comment
Share on other sites

Am dat rr pe spatele meu numai in pt,nu am facut mai mult de 2-3 lvl pe zi.Sunt atatea servere cu xp-ul 20x,30x,40x,etc puteti sa jucati si acolo numai stricati mersul de aici cu prostiile voastre,dupa ce va faceti full toti numai puteti de smekeri si ca va-ti plictisit de acest server.Poate nu va-ti gandit dc numai sunt atatia playeri ca altadata,motivul? xp mare si lacomia(multi smekeri in spatele unui monitor care isi dau cu parerea),iar multi sau lasat cand au vazut ce fel de jucatori sunt pe acest server (dupe jw,speed) si mai vreti si xp mare.Dupa faza cu "jw" sincer...as fi pus 5x.sa vedem cati ar rezista.

Agree :clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...