Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iReal

EXPERIENTA 10 SAU 20X ?

EXPERIENTA 10 SAU 20X?  

218 members have voted

  1. 1. EXPERIENTA 10 SAU 20X?

    • 10x
      23
    • 20x
      195


Recommended Posts

Guest raTaTz0r

daca e din cauza la event vin`o frate si fa tu eventu sa fie la loc 20 x ... daca ai scazut tu exp nu e bine pt ca deja unii au 1 rr si il dau pe al 2 lea ca au profitat de 20 x nujtu oricum au fost multe nereguli pe server si multe lucruri care nu le`am inteles si nici nu mai imi bat capu ca ma enervez degeaba dar cum vrei tu o cumunitate mare si un server bun asa ? daca tu nu te tzii de cuvant ... trebuia sa bagi de la inceput 10 x nu acum asa cum ai bagat si la rena 10 bless si multi si`au umplut inventarele cu bless si acum rena e 1 bles multe balarii ai facut prietene .

Link to comment
Share on other sites

1. de unde impresia ca primii au dat rr la alt exp decat este acum ?

2. sa inteleg ca si tu vrei ca cei din top sa faca full stats in 2-3 luni ?

3. cate serere high exp sunt in lume ?

4. cati au spus in sectiunea 97d ca s1 este de 2 lei pt ca "este prea usor" ?

Dar atunci ma intreb ..domnule "MuOnline Master" de ce s'a mai bagat 20x xp la inceput daca acum vreti sa lasati 10x ?

Nu vrem high-xp server, vrem doar sa se revina la cum era .

Daca nu se pierdea eventul CryWolf (asta am inteles ca este motivul scaderii xp'ului) scadeati xp intentionat? :-??

PS: am votat 20x evident

Link to comment
Share on other sites

Ghost_Face' date='Apr 23 2009, 19:33' post='3750250']

s-a pus asa ca ne dorim macar sa se revina la cum era inainte. Apoi eventual vom mai ridica pretentii

oricum 20x cred ca impaca si capra si varza

Dragos, eu i-am raspuns lui dumnezeu si el se referea de ce nu s-a pus varianta de vot 30x in poll

Link to comment
Share on other sites

1. de unde impresia ca primii au dat rr la alt exp decat este acum ?

2. sa inteleg ca si tu vrei ca cei din top sa faca full stats in 2-3 luni ?

3. cate serere high exp sunt in lume ?

4. cati au spus in sectiunea 97d ca s1 este de 2 lei pt ca "este prea usor" ?

1.RR'ul propriu zis nu l'or fi dat toti la 20x dar au ajuns la 380+ cu aceasta xp ..

2.Tu de asta nu faci xp cum era ca fac aia in 1-2 luni full? :rofl1: cel mai stupid motiv pe care l'am auzit

Ori ca fac in 2 luni ori ca fac in 4 nu e acelasi lucru?

3.Sunt o gramada ce legatura are asta?

Nu cred ca se poate numi un server high-xp doar cu 20x. :)

4.Iarasi nu inteleg ce relevanta are asta.

Profiti de eventul esuat pentru a te lua dupa unu sau dupa altu care au zis ca e usor?:|

Revin cu intrebarea.. de ce nu ai bagat 10x de la inceput?

Link to comment
Share on other sites

da s`o faca 5 da sa dea res iar la db sa fim toti egali ce pusca mea

Voi astia ce va tot plangeti ca vreti rr db

Trebuia sa va apucati de joc de la bun inceput de cand sa dat drumul la aceest srv si atunci erai egal cu totii

Deageaba intri dupa 1 saptamana si te plangi de rr db

Link to comment
Share on other sites

Ar fi bun sa se faca si event xp 100% cateva ore, la o data anuntata.

:cool2: :cool2:

auzi ma ce idee pe el ^^

Ce ar fi ma sa facem event care castiga sa ii dea rr direct? nu vrei? sau full stats?

Link to comment
Share on other sites

Guest jeffry[19]

20x clar

dragos daca ai vrut 10x xp dc nu ai pus de la inceput si ai pus acuma cand 2-3 au dat rr? :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest raTaTz0r

ca aia 2-3 sa fie avantajati ... eu de la lvl 301 pana la 400 mi se pare o duzina ... nu cred ca rezist deja ma dor ochi cat stau in fata la calc baga prietene 20 x pana dam macar 30 de insi rr sa bagi si monstrii in arena sau nuj baga 15 x fa ceva ca e infernal si oricum odata si odata tot ajungem toti full stats chiar asa ce conteaza ca e 1 luna sau 2 sau 3 ... si stai linistit ca nu o sa faca toti in 4 luni full stats decat obsedatii fara scoala fara servici si fara o viata si nu sunt chiar asa multi .. daca sunt 50 obsedati dastia in joc ... multi joaca for fun asa ca nu iti mai fa tu griji de full stats

Link to comment
Share on other sites

problema mai mare e ca sa schimbat dupa o luna exp'u

daca vroiai 10x trebuia sa bagi 10x de prima data

nici spoturi nu sunt (se posteaza in draci de pk/ks..uitate la plangeri)

dc ai mai facut Beta ??

Link to comment
Share on other sites

1. de unde impresia ca primii au dat rr la alt exp decat este acum ?

2. sa inteleg ca si tu vrei ca cei din top sa faca full stats in 2-3 luni ?

3. cate serere high exp sunt in lume ?

4. cati au spus in sectiunea 97d ca s1 este de 2 lei pt ca "este prea usor" ?

Ma dragos .. nu zice nimeni ca decizia ta nu este buna .

Eu sunt de acord si cu 10 si cu 20x ... dar vreau sa fac un pariu cu tine .. ca in 3 poate chiar si 4 luni nu o sa fie nimeni full .

Dar ca idee , sa stii ca in toate srv de high-rate ... ai mai multa activitate decat in astea low .

Nu sunt nici eu adeptul high rate ... dar asa mic , nu iti vine sa stai in joc .. afk si afk

P.S. are vreo influentza topicul asta pentru decizia ta ? daca nu , inchidel ca se va face spam . Daca da ...

Link to comment
Share on other sites

Serverul este unul free daca iti convine joci daca nu bye dar e bn de stiut ca daca vrei sa ai o ,,comunitate" trebuie sa stii sa o tii aproape comunitate inseamna cat mai multi playeri dar daca tu te iei dupa 20 aia care voteaza impotriva la sute o sa ramane comunitatea cu playerii aia cum a ramas si pe 97d

Dupa cum multi am vazut au zis ca xp trebuia sa fie aceeasi de la inceput,si eu sunt de aceeasi parere ca multi altii.

20x VOTE :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest m0ZiLLa

vrem doar sa revina la normal 8-|

Frumos, stau de azdimineata de la ora 6 fara ceva pe spot singur iar pana la ora actuala am facut decat 1lvl jumate. (am lvl 376)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...