Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Sondaj de opinie

Cum stam..?  

136 members have voted

  1. 1. Multumiti de xp/drop/etc din joc?sau avem tendinta sa devenim emo?

    • E ok cum e acum
      18
    • Vrem unele imbunaatiri(pentru a ne usura jocul)
      91
    • Vrem sa jucam varianta from hell ..faceti-l si mai greu
      10
    • Kill Lance si free cookies
      17


Recommended Posts

- parerea mea sa nu faci greseala de pe beta , cu punctiforme (un bk ajunge full in maxim 2 luni si s-a terminat jocul )

-Crywolf lasat asa cum e ,e harta de event, iar fenrirul e rar

-20x merge , daca schimbi apare iar diferenta intre cei care au dat rr pe 20x si celalti care joaca pe 10x (le va fi de 2 ori mai greu )

- spoturi sunt destule peste tot , pe 0.97 la non-rr nu aveai decat in Exile niste spoturi cat de cat mai bune ca sa cresti , aici pe S1 ai pe toate hartile

- arena intai tark-uri pana se populeaza toate,apare concurenta ,incepe sa tina lumea de tark-uri , sa stea cu randul on,sa se chinuie putin ; abia apot bagate si spoturi pe lateral

-totusi este Linkmania , nu e un sever de apartament

Link to comment
Share on other sites

experienta lasa de dorit, Nu toti au timp sa faca 1 lvl pe zi + ca ar trb sa te gandesti si la efectul psihologic (daca pot sa zic asa) care-l are faptul ca nu progresezi, de-ti vine sa-l dai in mama lui de joc si de svr :|

Daca 20x a fost atunci lasa 20x. Iti dai seama cat o sa mai dureze pana o sa reziste lumea la cw event? :|

Link to comment
Share on other sites

Guest petto

2.... exp mic = servar de afk muonline=joc=distractie eu nu prea vad sa se distreze careva doar aia care fac dupe jwl se rade pe forum si in joc de cei ce joaca corect.

mai bine sar face 2 servare cu exp mic si unu mare(x50)

a totu e ok inafar de exp si spoturi

aprob aici aprob buna ideea cu 2 sv pt cei care vor xp mic au xp mic care vor xp mare au xp mare buna asta ar fi bine sa fie luata in considerare

Link to comment
Share on other sites

Guest raTaTz0r

deja devine nesimtire toata lumea vrea 20 x si vad ca nu se ia nici`o masura frate astia au dat restart ca sunt niste obsedati dar nu toti stua non stop pe mu deci si cu 20 x pt unii tot e foarte greu nu nu mai zice ca devenim full ca nu stam in mu 24/7 las`o incolo de treaba

Link to comment
Share on other sites

Guest petto

Na...daca nu 20, ar merge si 15...

oricat e mai bun decat 10 merge si 15 da mai bine 20 :P

parerea mea ca majoritatea Playerilor sunt afk. pt ca e xp prea mic si o sa fie pierdere mare la xp asta majoritatea zic ca e prea mic ...parerea mea ... da treaba cu 2 sv e buna rau

Link to comment
Share on other sites

xp 20x si spoturi arena .Asta nu e beta si tin sa va amintesc .Nu incepem cu 20 si dupaia il face-ti 10.Acum la inceput cand e greu nu avem spoturi arena si ne chinuim ca idioti.Cand se apuca unu peste 5 luni isi va lua set super la un pret mic evident,, ii va da unu 2-3rr imediat si na frate egalitate :))

Link to comment
Share on other sites

Guest petto

deja devine nesimtire toata lumea vrea 20 x si vad ca nu se ia nici`o masura frate astia au dat restart ca sunt niste obsedati dar nu toti stua non stop pe mu deci si cu 20 x pt unii tot e foarte greu nu nu mai zice ca devenim full ca nu stam in mu 24/7 las`o incolo de treaba

asta asa e nu majoritatea playerilor pot sa stea 24/24 totusi mai sunt care joaca din placere da 24/24 e aiurea tare me 3 ore online si vreo 5 afk si ce fun mai e ca consum curent dejeaba tot nu fac nik ma mai si oftig cand las vreo 5-6 ore si ma trezesc mort si cu juma de linie fkt ...

Link to comment
Share on other sites

Guest raTaTz0r

exact petto ... sau lasi afk 5 ore si iei d/c si faci juma de bara normal ca nu e nimic funy pe server din cauza lu vdragosh ca a bagat experienta aia de obsedati !!! ba dragoshe avem si noi viata nu stam non stop la calc baga amice 20 x mai rpd :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

eu am impresia ca majoritatea vor sa faca full stats cat mai repede .

cred ca am gresit eu, trebuia sa fac un srv high-exp

cu exp actuala, primul o sa faca 2 rr-uri cred ca o sa fie full stats in max 2 luni

daca maresc exp cred ca toti o sa fie full stats in 1-2 luni

sa inteleg ca se vrea un server usor ?

pe 97d era 10, nu? nu se facea nimeni in 2 luni full si se da rr la 350. bine, poate se facea un mg, dar sa dea 1 rr pe zi.

cu es de la 340 stateai 15 minute / level, pe la 390 deja cred ca stai ora. cu bk eu stateam cam 25 / level la 340. nu imi imaginez cu bk aici la 390, pe spot cu spawn imprastiat si ks cu cineva cu es. sa nu mai vorbim de saracul elf care tre sa stea la party in unele cazuri O_O

Link to comment
Share on other sites

3.hell sa fie greu tata! sa sparg calculatoru la 399 sa imi curga sange din nas! si ca un pheonix sa renasac la lvl 1 din cenusa ! muhahhahahhaa

SUSTIN ( scuze de caps dar nu ma puteam abtine :)) )

Parerea mea este ca e foarte bine cum e acum ...macar sa simti ca joci.

PS : si eu am munca si eu am treburile mele.

Link to comment
Share on other sites

SUSTIN ( scuze de caps dar nu ma puteam abtine :)) )

Parerea mea este ca e foarte bine cum e acum ...macar sa simti ca joci.

PS : si eu am munca si eu am treburile mele.

multi ca asta voteaza doar de dragu de ar fi si el pe aici dupa cum vedeti si semnatura ''Retras 90 %''

''''Parerea mea este ca e foarte bine cum e acum ...macar sa simti ca joci.'''

sant curios ce simti tu cand stai 5 ore pe 1 lvl?

Link to comment
Share on other sites

Eu cred sincer ca acum exp. exte undeva la 5X, deoarece am stat aseara in Atlans3 exact la intrare in tarkan, in perfect party + un bk (cel mai mare avea sub 280 lvl) si luam 1.4 -1.7 k experienta maxim, char elf lvl 212.

E jenant ce se intampla :|....asta nu e exp 10 X.

Pe 0.97d unde era circa 10 X exp, un asemenea party pe respectivul spot ar fi luat macar 3 k experienta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...