Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Sondaj de opinie

Cum stam..?  

136 members have voted

  1. 1. Multumiti de xp/drop/etc din joc?sau avem tendinta sa devenim emo?

    • E ok cum e acum
      18
    • Vrem unele imbunaatiri(pentru a ne usura jocul)
      91
    • Vrem sa jucam varianta from hell ..faceti-l si mai greu
      10
    • Kill Lance si free cookies
      17


Recommended Posts

Votat 2

Imbunatatiri sugerate:

- exp 20 x , deoarece fiind spoturi cu multi mobi care apar cam in acelasi loc, e greu pt un non rr sa dea vieti non stop si bara de exp abia se misca. E cam cum era la inceput pe 0.97d daca va amintiti, au dat cativa primul rr la 5 X exp......chin :|.

- atlans 1 sa se mai adauge macar 1 spot, ca sunt doar 2 spoturi si e omor pe ele :)

- un pic mai usor sa se poata face questul de la Marlon, doarece GM-ul guildei mele s-a chinuit o saptamana intreaga sa gaseasca ring of honor in Tarkan1 si inca el este bk, dar eu ma gandesc cu groaza ca un elf handicapat cum am eu si un sm rahitic n-au nici o sansa fara iteme tari pe ei...iteme pe care deocamdata nu le pot procura. Se plang mai multi ca se face greu acest quest si nu e vorba ca e greu sa dai singur acolo la mobi ci ca e dropul foarte rar la respectivul ring.

- nu m-am dus inca arena ca nu are rost, dar am inteles ca e goala si ar trebui pusi mobi si acolo ca deja exista playeri cu rr.

- am inteles ca este inactiv deocamdata chaos castle....e de dorit sa fie activ cat mai curand pt. ca multi il considera foarte atractiv.

- Bok +1 de la shop ar fi o chestie super, chiar daca s-ar plati scump pentru unul singur si aici nu zic numai de pret in jwls ci se poate face o combinatie de jwls, zen, + alte iteme ca sa obtii un bok ca nu-l dorim gratis ci ar fi ok sa te chinui nitel sa-l obtii cu un pret, decat sa te fugareasca goblinul o ora pana il omori :)

Link to comment
Share on other sites

Guest arxZ0R

20x l0l ! nu mi se pare corect sa aibe ceilalti avantaj :| adik ei dau rr sunt inaintea noastra si tot ei sa aibe avantaj si cu exp ... nu mi se pare corect ... 20 x BACK !

Link to comment
Share on other sites

20x clar si normal. bok1 la pg e o prostie.spoturi arena da , mai multe in orase nu ca nu mai joaca nimeni on . astea cu mai multe spoturi e pt afk`isti , si daca vreti zen stati on sa adunati medals si alte iteme , jwls . numai afk`istii raman fara mana si zen de mana. altceva ar mai fii viata mai mica putin la goldeni si exp mai mare icarus unde iei exp egal cu tarkan si este de 3 ori mai greu .

parerea mea .

hai cu 20x in primu` rand - cum ar fii normal

Link to comment
Share on other sites

opt 2.

ceilati au jucat si au crescut pe acelas 20 x, tin sa specific ca rr acum se da la 400, la sub 300 merge greu nici nu vreau sa imi imaginez cand sunt aproape de 400

SPoturi arena ca cei ce pot merge acolo si au rr sa mai elibereze din spoturi si asa neexistente pt toti,

in rest e ok cum este..

Link to comment
Share on other sites

2.... exp mic = servar de afk muonline=joc=distractie eu nu prea vad sa se distreze careva doar aia care fac dupe jwl se rade pe forum si in joc de cei ce joaca corect.

mai bine sar face 2 servare cu exp mic si unu mare(x50)

a totu e ok inafar de exp si spoturi

Link to comment
Share on other sites

eu am impresia ca majoritatea vor sa faca full stats cat mai repede .

cred ca am gresit eu, trebuia sa fac un srv high-exp

cu exp actuala, primul o sa faca 2 rr-uri cred ca o sa fie full stats in max 2 luni

daca maresc exp cred ca toti o sa fie full stats in 1-2 luni

sa inteleg ca se vrea un server usor ?

Link to comment
Share on other sites

eu am impresia ca majoritatea vor sa faca full stats cat mai repede .

cred ca am gresit eu, trebuia sa fac un srv high-exp

cu exp actuala, primul o sa faca 2 rr-uri cred ca o sa fie full stats in max 2 luni

daca maresc exp cred ca toti o sa fie full stats in 1-2 luni

sa inteleg ca se vrea un server usor ?

Eu zic ca e ok asa cum e dar niste spoturi arena nu ar strica:)

Ca suntem 6 cu rr deja imd mai dau doi adika o sa fim 8 cu rr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...