Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

Sugestie Kalima

Recommended Posts

nustiu daca a mai fost postata sugestia iar daca a mai fost imi cer scz pt neatentie.

as propune ca in fiecare Kalima 1.2.3.4.5 si 6 (fara 7) sa se faca macar 1 spot. lumea vad ca nu strange simbol of kundun de pe jos deoarce monstri in kalima sunt imprastiati ca in orice oras si de aia nu mai are rost sa se mai duca. propun cate 1 spot in fiecare Kalima de la 1 la 6 (fara 7 deoarece acolo este KUNDUN)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si o sa fie bataie pe un spot...daca vrei spot...ai alte orase cu atatea spoturi...de ce kalima? acolo te duci si te pllimbi...kalima e valoroasa mai mult pentru kalima 7 si kundun...dar acum nu se agita lumea pentru ca nu prea rezista nimeni acolo

... -6

PS:daca tot e deschis topicul as vrea sa stiu si eu....s-a introdus regula de Ks la kundun ca la golden? sau cum ca stiu ca se discuta ca apare in acelasi loc si se strang 100 in locul ala asteptandu-l...

Link to comment
Share on other sites

Momentan sunt suficiente spoturi. Ramane asa.

NU sunt spoturi suficiente, MurDoc.

din lorencia cu spotul de giants si scheleti,dungeon 1,2,3 pana in tarkan2 toate spoturile sunt ocupate non-stop. au ajuns caracterele de 250+ sa stea cate 2-3 pe spot in lt1 pentru un plus de xp, ca sa nu stea degeaba. si ma numar printre ei.

Link to comment
Share on other sites

Guest raTaTz0r

unde sunt ba multe spoturi ca ne batem si ne fugarim ca ultimii calici si ne facem pk si ks si no ks sunt multe spoturi dar totusi putine in comparatie cu nr mare de jucatori deci nu mai fi asa ioronic " sunt destule spoturi "

Link to comment
Share on other sites

NU sunt spoturi suficiente, MurDoc.

din lorencia cu spotul de giants si scheleti,dungeon 1,2,3 pana in tarkan2 toate spoturile sunt ocupate non-stop. au ajuns caracterele de 250+ sa stea cate 2-3 pe spot in lt1 pentru un plus de xp, ca sa nu stea degeaba. si ma numar printre ei.

Si nu-i normal sa fie ocupate? Ce-ai vrea sa fie libere, sa iti alegi ce-ti place?

PS. Joc in limita timpului disponibil.

Link to comment
Share on other sites

Spoturi sunt suficiente cu cateva mici exceptii care sunt insa vitale.

Exemple:

- atlans 1 doar 2 spoturi si se stie ca majoritatea charurilor de circa lvl 100-120 considera atlans 1 cel mai bun loc pt. exp.

- lt 1 sunt doar 3 spoturi am impresia, iarasi e bataie acolo intre cei care au 120 - 200 lvl.

Ideea e ca exact locurile unde se poate creste binisor pana la lvl de aripi mici sunt cele mai aglomerate.

Atat am descoperit aiurea pana acum la spoturi.

Link to comment
Share on other sites

Spoturi sunt suficiente cu cateva mici exceptii care sunt insa vitale.

Exemple:

- atlans 1 doar 2 spoturi si se stie ca majoritatea charurilor de circa lvl 100-120 considera atlans 1 cel mai bun loc pt. exp.

- lt 1 sunt doar 3 spoturi am impresia, iarasi e bataie acolo intre cei care au 120 - 200 lvl.

Ideea e ca exact locurile unde se poate creste binisor pana la lvl de aripi mici sunt cele mai aglomerate.

Atat am descoperit aiurea pana acum la spoturi.

Si de ce toata lumea trebuie sa creasca pe cele mai bune spoturi? Cine e mai harnic si mai istet prinde spot bun, cine nu creste pe altele. Altfel unde ar mai fi concurenta?

Link to comment
Share on other sites

Guest CalibraiX

sunt de acord cu murdoc, nu partea k sunt multe spoturi dar in kalima nu e nevoie de spoturi, ar fi prea mare bataie pe ele acolo te duci dp exc'uri nu pentru exp..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...