Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

asa de pasti :)

Recommended Posts

cea mai mare porcarie lance ;) daca au gresit trebuie pedepsiti. Daca comiti o infractione in noaptea de craciun crezi ca nu te baga la zdup? :-j

Ba da G, dar iti vor da bomboane. :D

Nu vreti bomboane de la Lance? :(

Link to comment
Share on other sites

deja as fi devenit politeist si nu e voie

PS g ..nu cred ca trebuie sa te agiti atat..nu e vorba de nicio incorectitudine din partea mea :) doar o mica surpriza pentru cei alaturi de care noi jucam/postam zi de zi.am notat ca nu esti de acord cu ea..chill

Link to comment
Share on other sites

Guest hahaha90

deja as fi devenit politeist si nu e voie

PS g ..nu cred ca trebuie sa te agiti atat..nu e vorba de nicio incorectitudine din partea mea :) doar o mica surpriza pentru cei alaturi de care noi jucam/postam zi de zi.am notat ca nu esti de acord cu ea..chill

nu lance de data asta ai dat-o in bara #-o ai gresit platesti

Te-ai gandit ca poate sunt jucatori care sau trezit la 5-6 ptr spot sa creasca?si au lv200 si vine 1 de lv 350 ii da pk ii ia spotu insa ala lv 200 nu poate sa isi ia spotu ca de e mai mic.Lasati-o mai moale cu astfel de inventii

Link to comment
Share on other sites

nu lance de data asta ai dat-o in bara #-o ai gresit platesti

Te-ai gandit ca poate sunt jucatori care sau trezit la 5-6 ptr spot sa creasca?si au lv200 si vine 1 de lv 350 ii da pk ii ia spotu insa ala lv 200 nu poate sa isi ia spotu ca de e mai mic.Lasati-o mai moale cu astfel de inventii

Te-ai gandit ca poate nu ne intereseaza? 8-| Sau pe mine unul chiar nu ma intereseaza ca v-ati trezit voi peste noapte sa faceti liniute. On the other hand, who died and made you chieftain? Adica, lance a dat-o in bara, gata, punct, decizie irevocabila. Darn, ce de braniaci in ziua de azi. 8-|

Nu trebuie niciunul din voi sa fiti de-acord cu ceva anume, poate n-ati sesizat asta. :D Pe de alta parte, n-o sa existe niciodata o comunitate (pe linkmania, ca generatie), ce sa fie de acord cu niste decizii luate de niste actuali admins. Intotdeauna trebuie sa existe un grup, minoritar de-altfel, dar grup, caruia sa nu-i convina. Trebuie intotdeauna sa existe argumente contradictorii si discutii ce duc ca playerul sa dispere de nervi? 8-| Probabil ca da...

Link to comment
Share on other sites

:) unii sunt de acord..altii nu :) lumea merge mai departe..:) totusi nu au scapat violatori sau criminali din puscarie..

Pacat ca nu puteti gandi outside the box

PS bonito vad ca nu ma sustine =((

ce om bun esti lance , painea lui dumnezeu

god bless america :cool2:

Link to comment
Share on other sites

free milf mai bine =))

Nu, acum serios, va ofera un moderator sansa de a va mai scoate din probleme, dar evident ca vin cei cu capu mare si pentaoxid de clei in urechi ca nu le convin dom'le, de ce sa se intample asta de pasti si nu in fiecare zi, sau mai bine de ce nu s-ar intampla in fiecare zi, sau fel si fel de pareri inteligente ce eu unul stau si ma gandesc daca vreodata am fost si eu la fel, si poate candva vor gandi si ei in postura mea. Dar nu, ce dracu, n-ai ce sa discuti, nu poti impaca varza cu capra, dar nici sa le pui sa comunice. 8-|

Haha,iti spun eu ca se poate . =))

Mehico le-a impacat cel mai bine :))))

Am ajuns la concluzia ca orice vi s-ar oferii,vreti tot mai mult,si tot m-ai mult .

Pot sa zic ca cel mai noroc de pe urma acestui "eveniment" este crecan,care are 3 plangeri de ks golden active in sectiunea plangeri =))

Link to comment
Share on other sites

Guest nu e trb ta

ggggggggggggggggggggggg lance ai facut si u ceva bun pe srv asta uitate la plangeri :clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest DrakMan2

nu stiu de ce tocmai in jurul datei in care a trebuit sa ia garrone ss si a luat in loc de 5 ,3...dar ma rog,bun asa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest nmzMG

si eu ce fac acum ca am pierdut spotu care trebuia sa dau rr au venit cu party sa mi ia spotu...eu sunt un om calm nu am fost postat decat odata de kitte..care i-am facut un compliment in 2005..adika asta"Sa te f..in pasarica...si pt asta am luat suspend..atat...adik acuma nu o sa mai fiu primu MG deoarece aici e ca la parnaie mi-au dat in cap au luat spotu ...si tot ei vor sa mi dea suspend...

Link to comment
Share on other sites

Guest kaliman12

DECI S-A DESCHIS SEZONU DE PK PE SPOT

TARE DOMNULE ADIMIN...

DACA TOT E VOIE.. MACAR SA STIM SI NOI

CAUT DE 3 ORE UNDEVA UNDE SA TERMIN LVL..

Link to comment
Share on other sites

Desi nu sunt convins ca o meritati plangerile de ieri si cele de azi vor fi rezolvate intr-un stil mai crestin..in afara de cele de limbaj si de hack/vanatoare/nesimtire

Nici nu stiu de ce sunt asa dragut :)

totusi plangerea impotriva lui Garrone n-a fost limbaj, nici hack, nici alte chestii mai grave. a fost o insulta peste care se putea trece cu vederea.. asa in spiritul iepurasului de pasti nu? :)

nu stiu de ce tocmai in jurul datei in care a trebuit sa ia garrone ss si a luat in loc de 5 ,3...dar ma rog,bun asa :)

oare chiar numa atata va duce mintea? :)

Link to comment
Share on other sites

totusi plangerea impotriva lui Garrone n-a fost limbaj, nici hack, nici alte chestii mai grave. a fost o insulta peste care se putea trece cu vederea.. asa in spiritul iepurasului de pasti nu? :)

oare chiar numa atata va duce mintea? :)

da-te-n cm de gaina, marsh pe plantatie

te simti cu musca pe caciula si te-ai luat de store ala HAHAHAHAHAHAHAH

10 zile

Link to comment
Share on other sites

Guest ssose~

da-te-n cm de gaina, marsh pe plantatie

te simti cu musca pe caciula si te-ai luat de store ala HAHAHAHAHAHAHAH

cap de pluta, vezi sa nu faci vreo criza de la atata ras :blink:

5 zile

Link to comment
Share on other sites

da-te-n cm de gaina, marsh pe plantatie

te simti cu musca pe caciula si te-ai luat de store ala HAHAHAHAHAHAHAH

nu m-am luat de nimeni. tu te-ai luat de mine.

imi porti pica dar daca te intreb, pun pariu ca nici nu stii de ce :)

Link to comment
Share on other sites

nu m-am luat de nimeni. tu te-ai luat de mine.

imi porti pica dar daca te intreb, pun pariu ca nici nu stii de ce :)

sa luat de tine si tu l`ai jignit , si a trebuit sa te cobori la cel mai jalnic nivel ca sa`ti speli pacatele fata de garrone (treaba cu store) :) , nu`ti poarta nimeni pica , nici nu cred ca stia ca esti tu ;)

Link to comment
Share on other sites

nu m-am luat de nimeni. tu te-ai luat de mine.

imi porti pica dar daca te intreb, pun pariu ca nici nu stii de ce :)

cu ce sa-ti port pica ma ? ca nici nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza

cu ce m-am luat de tine ? =)) PK? e srv pvp, erai la mine pe spot, era char Garrone ( Mr.arfe )macar daca ai avea tupeu sa recunosti.. ca m-ai gasit cu store-ul deja asa cum e, (si asteptai sa ma omoare goldenu, sa pierd spot, nu ti-a iesit :( )dar daca tu zici ca mama ta e barza, so be it..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...