Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

asa de pasti :)

Recommended Posts

Guest Kamikaze

Desi nu sunt convins ca o meritati plangerile de ieri si cele de azi vor fi rezolvate intr-un stil mai crestin..in afara de cele de limbaj si de hack/vanatoare/nesimtire

Nici nu stiu de ce sunt asa dragut :)

intru-n joc si fac pk :yupee:

i-auzi, one more chance

Nu sunt de acord :) daca lumea-i nesimpita, sa primeasca ce trebuie :)

lasa-i ba sa fie "nesimptiti", ca nu cred ca dauneaza cuiva termenul asta

Link to comment
Share on other sites

intru-n joc si fac pk :yupee:

i-auzi, one more chance

lasa-i ba sa fie "nesimptiti", ca nu cred ca dauneaza cuiva termenul asta

Haideti lume...la PK, la KS la golden, la injuraturi la adresa mamelor, a rudelor....NO SUSPEND AZI...upiiii :violent:

Numa tampenii va trec prin cap (NO OFFENCE)

@kamikaze: Am observat mai tarziu treaba cu nesimptiti si-am corectato-o :box:

Link to comment
Share on other sites

Guest hahaha90

Desi nu sunt convins ca o meritati plangerile de ieri si cele de azi vor fi rezolvate intr-un stil mai crestin..in afara de cele de limbaj si de hack/vanatoare/nesimtire

Nici nu stiu de ce sunt asa dragut :)

tot asa de pasti o alta prostie cum sa nu se dea ss ptr pk ks?vreau sa vad si eu in regulament regula asta ca de sarbatori nu se da ss ptr pk si ks

oare ce o sa mai bagati de la voi din burta :comp2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

la injuraturi la adresa mamelor, a rudelor....NO SUSPEND AZI...

..in afara de cele de limbaj si de hack/vanatoare/nesimtire

helău in puii mei

si de curiozitate...voi DOAR exp exp exp exp exp exp exp exp visati? nu stiti sa exploatati jocul asta la maxim :(

Link to comment
Share on other sites

Sunt curioasa cand va mai fi o zi ca accea cand s-a permis ks, pk, injuraturi in joc =)). Daca ar fi o zi la 3-4 luni asa, fara injuraturi, ar fi interesant de vazut :)). Tin minte ca nu erau multi activi in acea vreme, dar au intrat altii care s-au lasat doar sa injure si sa faca pk =)). Ce sa mai zic acum, cand sunt o gramada de jucatori activi. Cred ca va fi prima oara cand va arata ca e server-ul plin :) (pe versiunea asta).

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

Nu trebuia lance, lasa-i sa-si manance ficatii. Astia nu merita nici negru sub unghie. -_-

raule :(

lasa ba ca va dau eu negrul meu de sub unghie :hug:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

Eu zic sa va dam cate-un char full, ce ziceti?

8-|

free melfs hahaha

nu ma bagati in seama, incerc in mod subtil reinvierea zilei oficiale de spam :whistle:

Link to comment
Share on other sites

free melfs hahaha

nu ma bagati in seama, incerc in mod subtil reinvierea zilei oficiale de spam :whistle:

free milf mai bine =))

Nu, acum serios, va ofera un moderator sansa de a va mai scoate din probleme, dar evident ca vin cei cu capu mare si pentaoxid de clei in urechi ca nu le convin dom'le, de ce sa se intample asta de pasti si nu in fiecare zi, sau mai bine de ce nu s-ar intampla in fiecare zi, sau fel si fel de pareri inteligente ce eu unul stau si ma gandesc daca vreodata am fost si eu la fel, si poate candva vor gandi si ei in postura mea. Dar nu, ce dracu, n-ai ce sa discuti, nu poti impaca varza cu capra, dar nici sa le pui sa comunice. 8-|

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

free milf mai bine =))

Nu, acum serios, va ofera un moderator sansa de a va mai scoate din probleme, dar evident ca vin cei cu capu mare si pentaoxid de clei in urechi ca nu le convin dom'le, de ce sa se intample asta de pasti si nu in fiecare zi, sau mai bine de ce nu s-ar intampla in fiecare zi, sau fel si fel de pareri inteligente ce eu unul stau si ma gandesc daca vreodata am fost si eu la fel, si poate candva vor gandi si ei in postura mea. Dar nu, ce dracu, n-ai ce sa discuti, nu poti impaca varza cu capra, dar nici sa le pui sa comunice. 8-|

profund. hai ca mai avem doar 3 ore sa facem 1200 muhahahaha

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

^buna analogie. pacat ca ai uitat ca aici e vorba despre un JOC :|

Luci i l block ur main forum account

luv ya too :D

gata, potol :(

si asa asa, ameninta-ma sa nu se prinda astia ca am pile, muhahaha. va iau castelu fara sa joc ma >:)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...