Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

leonardo21

Am si eu o intrebare...

Recommended Posts

Cw event info:

Daca eventul Cw este castigat:

Puterea mobilor scade cu 20%

Kundun nu-si mai incarca viata

Rata la goblin creste cu 10%

Daca eventul Cw se pierde (ceea ce se tot intampla)

Exp-ul scade

Scade drop rate-ul la JoG

Si ceva cu un npc din cw care dispare :)

Link to comment
Share on other sites

Guest acronyx

mai sunt si alte jokuri care au aceiasi chestie ... bine nu se refera la scazut xp...deci dupa cum inteleg...daca lam batea pe nenea banglass ala cum drq ii zice ...nu sar intampla nik cu xp...intrun fel...chestia cu xp...e un fel...de punishment pt ca nu lam batut pe ala... deci...ar treb sa fie un lucru normal...pt ca din cate stiu eu nimeni nush daca a incercat sa faca questu cu balnglass ala...( app nush daca il poate face cineva in mom de fatza...) :))

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa cerem ajutoru adminilor sa terminam questu din CryWolf... ne putem toti dp server pe balgass :))

terminam questu si apoi stam linistiti la xp :P app avem nev de 1 elfa 2 si cv BK SM si DL si o sa revina xp la 20x

Link to comment
Share on other sites

balgass nu e asa usor de facut :) Hai sa zicem ca prin minune rezisti la armata lui, dar elfu de la statuie sau elfii ( daca suntem norocosi) o sa fei atacati incontinuu. Balgass are muuuulta viata, stiu ca stateam mult pana-l omoram si asta la full cu bk/dl, face dmg mare + are stern -_- Cw event este un event de cateva rr-uri bune

Link to comment
Share on other sites

Guest |smiley|

e asa, a confirmat xtest park aseara sau era Murdoc? :) oricum...azi poate ii da drumu klumea..

Link to comment
Share on other sites

Guest smiIey

e 5x sa mor eu de nu..ce inseamna asta..pe 97d era 10 x si mergea mai usor in tarkan...xp era mai mare ,mult mai mare...1.5 k la pp in tarkan..c inseamna asta :))

Link to comment
Share on other sites

nu pricep de ce se face atat tam tam pt. exp

deja 6 au 1 rr si 2 dintre ei se apropie de al 2-lea

astia 6 cum au reusit ?

nu am auzit nici unul din el sa se planga la vl 395 , unde cred ca este mult mai greu decat la lvl care sunte-ti voi acum .

mai vad ca sunt doar cativa care se plang pe aici , in comparatie cu nr de conturi si jucatori online .

Link to comment
Share on other sites

nu pricep de ce se face atat tam tam pt. exp

deja 6 au 1 rr si 2 dintre ei se apropie de al 2-lea

astia 6 cum au reusit ?

nu am auzit nici unul din el sa se planga la vl 395 , unde cred ca este mult mai greu decat la lvl care sunte-ti voi acum .

mai vad ca sunt doar cativa care se plang pe aici , in comparatie cu nr de conturi si jucatori online .

credema dragos ca stau 1 ora la 1 bara .. si nu mi se pare normal.. acuma din pctu meu de vedere faza asta cu xp are 2 fete.. miar conveni sa dau rr mai repede dar nu miar conveni sa ma ajunga dintro data alti.. din urma :crazy:

Link to comment
Share on other sites

nu pricep de ce se face atat tam tam pt. exp

deja 6 au 1 rr si 2 dintre ei se apropie de al 2-lea

astia 6 cum au reusit ?

nu am auzit nici unul din el sa se planga la vl 395 , unde cred ca este mult mai greu decat la lvl care sunte-ti voi acum .

mai vad ca sunt doar cativa care se plang pe aici , in comparatie cu nr de conturi si jucatori online .

dar de ce schimbarea asta subita de xp?de ce nu ati lasat asha de la inceput?au trecut testele ..sau suntem iarasi in teste?pui 1 xp si`l lasi pana se termina db`u,de ce tre sa se modifice dupa ce altii au rr?

Link to comment
Share on other sites

Dragosh, cei 6 despre care vorbesti tu au apucat sa dea cate 1 rr sau sa faca lvl 390+ pe vremea cand era xp 20x, deci nu cred ca este corect fata de noi care ne-am apucat mai tarziu sa avem mai mult de munca fata de cei care s-au apucat primii...

Pana la urma ne raspunzi si noua?...va revenii xp la 20x sau ramane asa cum e momentan?

Link to comment
Share on other sites

nu pricep de ce se face atat tam tam pt. exp

deja 6 au 1 rr si 2 dintre ei se apropie de al 2-lea

astia 6 cum au reusit ?

nu am auzit nici unul din el sa se planga la vl 395 , unde cred ca este mult mai greu decat la lvl care sunte-ti voi acum .

mai vad ca sunt doar cativa care se plang pe aici , in comparatie cu nr de conturi si jucatori online .

Dragos, cred ca trb sa intrii in alianta noastra sa vezi dupa fiecare rr cum toti intreaba: "s-a marit exp-ul?" Sau din cand in cand cum mai injura unu: "fac o bara la 30 de minute si am lvl n"

Ce au zis cei de sus este adevarat, exp-ul nu este asa de la inceput, asa ca nu prea poti sa compari cum au facut ei lvlele si cum se face acum, de exemplu, BATOSAI, sambata avea lvl 380, azi are 389, stand 24/24 on, adica, in 5-6 zile, a facut 9 lvle, iar primii restartati au facut full in 12 zile, nu crezi ca undeva este o problema? :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...