Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MoarteSubita

Teroare

Recommended Posts

Bey Aline, ia masuri cu adminii astia ca-si fac de cap.

Ca Gm al guildei, ai imputernicire de la noi sa le faci harakiri si sepuku.

Pielea mea...iar au oprit serverul :)

Da ar trebui! :comp2: :))

Saluti Aline,Bog si compania .:tiphat:

Noroc prietene :beer: ce mai faci wei? :D

Link to comment
Share on other sites

Mai postati toti in topicurile de la Diverse si Sugestii legate de experienta pe server.

Cereti toti acolo sa o faca 20 X cum a fost pana acum o saptamana ca nu-i corect noi sa ne chinuim cu exp 10 X (desi eu zic ca-i mai mica), in timp ce altii au dat rr pe 20 X experienta.

Link to comment
Share on other sites

Aveti de dat o bere uratilor.

Azi am facut pressing pe vdragosh impreuna cu alti cativa playeri si au dublat experienta pe server.

Trompetelor....huooo :)...da' eu tot va iubesc....OMG is this gay ?:D

Am fugit acasa ca am ceva treaba.

Astept berea de la voi :P ...ca m-am chinuit toata ziua sa va fac rost de exp mare :D.

Vorbim mai la noapte in joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest w333d

Salutare Salutare !

Baieti nu ne bagam si noi la un +5 ?

Mergem toata guilda daca e cazu :))

spor.

Link to comment
Share on other sites

Hello! Ce mai face lumea, cam rar pe aci pe forum, eu tot am avut treaba si pe joc tot afkist :D problema e ca am sa intru mai rar sau poate chiar afk ca peste o luna am licenta si am de invatat si sesiunea acum o sa fie aiurea, am sa ma las putin de joc pentru o vreme apoi am sa revin sa joc calumea :P.

Am sa mai intru sa vad ce mai faceti , sa nu va las asa sa imi simtiti lipsa :)

Bafta la lvl!

Link to comment
Share on other sites

Salut prieteni :)

Alin, just in case ca e nevoie de GM si tu nu esti on, cu voia ta, am sa intru eu sa-ti indeplinesc sarcinile.

Sper ca ai incredere in judecata mea cum am si eu incredere in a ta ( numai cand nu esti nervos :P ).

Asa ca pentru orice lucru ce necesita prezenta GM-ului, puteti apela si la mine cu incredere, ca va ajut, dar numai dupa ora 18 seara in general.

Am sa va dau si in joc numerele mele de telefon la toti si daca nu-s on ma puteti suna sau msg si se rezolva cumva.

Pt. cine nu stie eu sunt fostul GM al guildei de pe serverul 0.97d si sunt mandru sa fiu membru al acestei guilde in continuare.

Btw, Alin...ia din regulamentul guildei de pe 0.97d ce crezi ca se potriveste si aici...si pune si ceva reguli legate de alianta....ca sunt unele cazulri care ne dau batai de cap si decat sa ajungem la cearta pe alianta cum a fost aseara.....mai bine sa prevenim....vb cu PIX si ceilalti Gm-i din alianta si cadeti de comun acord pana unde ne ajutam unii pe altii, cine si cum are prioritate la pty, daca ne putem ajuta la goldeni si in alianta fara sa ne temem de post, daca se pot face sau nu trade-uri in alianta...etc.

Eu acum joc o data la 2 zile cateva ore.....mi-e greu s-o iau iar de la capat si nu mai am aceeasi tragere de inima, prefer sa adun jwls si sa fac aripi decat sa fac lvl......e lumea rea frate, unul nu-ti da pty daca nu esti din guild sau daca nu are interes la tine :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...