Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MoarteSubita

Teroare

Recommended Posts

Guest Marouane_Chamack

Merci fain prietene :beer: :tiphat:

Hristos a Inviat!

Să fi iubit . :)

@Aşa am auzit şi eu .O fi adevărat ?

Link to comment
Share on other sites

Aloha,

Va scriu de pe Marte :D. Aici e fain, nu prea e aer, apa canci, flori, copaci ioc, dar e mult pamant (aviz latifundiarilor) :)).

Doh deci sunt la munca...scz Marte :)

Va salut pe toti si imi pare rau ca nu pot fi la fel de activ pe season 1 cuum eram pe 0.97d....dar sincer, nu am aceeasi tragere de inima.

AK, puti, iar ti s-a oprit apa ?:)) Tenkap, pe tine nu te-am prins deloc on pe S1.

Paule, diseara imi canti la ciribigonflax tenbasketzii mei :))

Rest of the people....have fun and cheers :P

Link to comment
Share on other sites

Guest revenant85

Salut prietene, sigur pentru tine e loc oricand sa ma anunti cand intri sau sa lasi un mesaj aici si te anunt eu cand intru

Salut Suden,

am fost offline ultimele zile dar sigur ne vedem diseara pe link

Link to comment
Share on other sites

Alin, diseara mergi la goldeni cu mine ?

Am buff bunicel si am si Bali si daca-mi faci rost de orb of soldier mai bine, cred ca facem golden dragon impreuna destul de repede...dar o sa dam fara party ca sa putem lua bokul de pe jos usor.

Ideea e ca te tin eu in buff defense si damage si te ajuta si bali-ul sa-l dai jos.

Link to comment
Share on other sites

Alin, diseara mergi la goldeni cu mine ?

Am buff bunicel si am si Bali si daca-mi faci rost de orb of soldier mai bine, cred ca facem golden dragon impreuna destul de repede...dar o sa dam fara party ca sa putem lua bokul de pe jos usor.

Ideea e ca te tin eu in buff defense si damage si te ajuta si bali-ul sa-l dai jos.

claro ca mergem io in fiecare zi fac la +2 invazii, dar daca ai buf e perfect mergem la +3 i facem mai repede :dance:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...