Jump to content
uLise

Votati Mu LinkMania

Recommended Posts

e clar :)) daca ati ajuns sa puneti srv-ul in xtreme top 100 unde sunt numai fun srv...geniala idee :crazy:

Briliantule .... sunt PLAYERI care cauta un server Low Rate ...... si nu gasesc unul bun ( cum e Link )

Link to comment
Share on other sites

De ce nu votează LinkManiacul serverul mult iubit de MU fără de care ziua nu ar avea sens în top? Simplu -> `cuz serverul şi aşa e plin şi e doar unul şi rămâne săracul fără spoturi, ah şi încă o chestie, se simte ofensat dacă cineva in-game i se adresează cu "English Please" .

Deci sunt slabe şansele ca LinkMania să ajungă în Top 10 ..

:nanana:

Link to comment
Share on other sites

De ce nu votează LinkManiacul serverul mult iubit de MU fără de care ziua nu ar avea sens în top? Simplu -> `cuz serverul şi aşa e plin şi e doar unul şi rămâne săracul fără spoturi, ah şi încă o chestie, se simte ofensat dacă cineva in-game i se adresează cu "English Please" .

Deci sunt slabe şansele ca LinkMania să ajungă în Top 10 ..

:nanana:

Foarte bine zici...si inca ceva prea multa prostie oricum nu s-ar intelege ca romanu-i smecher la el in tara si face ce vrea, am vazut pe alte servere straine, romanii nu scot un cuvant decat Selll si Buy si Party Plss...de ce?....pentru ca avem copii care nu-si termina nici 8 clase nu stiu sa vorbeasca bine romaneste ce sa mai zic de engleza sau alte limbi :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Foarte bine zici...si inca ceva prea multa prostie oricum nu s-ar intelege ca romanu-i smecher la el in tara si face ce vrea, am vazut pe alte servere straine, romanii nu scot un cuvant decat Selll si Buy si Party Plss...de ce?....pentru ca avem copii care nu-si termina nici 8 clase nu stiu sa vorbeasca bine romaneste ce sa mai zic de engleza sau alte limbi :blink:

Lasa copii, ai fi uimit de personajele lipsite de cultura cu varste cuprinse in intervalul in care mirosul copilariei si adolescentei a disparut de mult si care habar nu au de engleza....prefer sa ma abtin la deficientele de vorbire prezentate la, limba materna, acestea sunt marunte.... #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest elenusha

Lasa copii, ai fi uimit de personajele lipsite de cultura cu varste cuprinse in intervalul in care mirosul copilariei si adolescentei a disparut de mult si care habar nu au de engleza....prefer sa ma abtin la deficientele de vorbire prezentate la, limba materna, acestea sunt marunte.... #-o

ca bine zici.. e interesant cum ai analizat tu aceasta oroare care ne bantuie noua noptile.. si e si mai interant cum abordezi tu o situatie de amploarea asta care ne ameninta intreaga rasa umana..

app..

copii se scrie copiii iar in loc de prezentate ai fi putut folosi prezente

era mai elocvent zic eu.. :right:

apreciez inteligenta ta si ambitia de a concura la postul de intelectual suprem.. dar din pacate.. te`ai incurcat in prea multe cuvinte pompoase spuse in mica ta analiza a rasei umane..

Link to comment
Share on other sites

Mu LinkMania long term server , online 24/7 since 2004. Season 1 server 20x xp , friendly people. We have alomst 500 players online everyday. Think you can do better Join us Keep Playing®

ar trebui schimbat in season2 :)

done -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest ChaosMaker

singura problema cu voturile astea e ca vin si playeri care mai mult fac belele . Pe toate serverele romanesti mai high rate decat asta am vazut ca cei mai "periculosi" sunt polonezii si POT FI spaniolii ( cu astia puteam sa ma mai inteleg :) ) . Cum s-a zis si mai sus suntem prea multi si nu vrem sa pierdem spoturile :)) .

A 2 a remarca (cea despre vorbitul limbilor straine) , a venit neasteptat pentru mine deoarece am intalnit multi romani care nu aveau mari probleme in exprimare , mai ales ca bulgarii,polonezii si filipinezii sunt mai praf ca noi ; dar am vazut si romani care nu le aveau cu sportu asta si daca eu le ziceam english please ca sa i tachinez , ma injurau sa vada daca inteleg :beer: . asta i romanu

Link to comment
Share on other sites

NO ADS 97d+99i xp5000 (RO)

RUN time 24/7 xp 5000x drop 80 BB ON lvl arena 50 LVL points 10/12arena din linkmania va astept:)) 100MBs Internet speed SERVER RUN AT 2GB ddr2 800MHZ dual channel CPU AMD Athlon 64

i-auzi :))

@+1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...