Jump to content
uLise

Votati Mu LinkMania

Recommended Posts

Guest biili

Nu mai faceti cerere pt bannere , sa vedem ce o sa se intample cand o sa ajungem in primele 10 locuri.

Sa vedem ca ne afiseaza bannerul

Trebuie sa fi Gold Member ca sa ti se afiseze banner-ul.

Link to comment
Share on other sites

Guest biili

Uitate ca in top 10 cele care nu sunt GM nu au banner, iar daca te uiti pe locul 14 o sa vezi ca are banner.

Link to comment
Share on other sites

Idee indrazneata dar cam proasta din 2 motive.

1.Nu inteleg ce rost are sa implici si playeri straini pe server in special cand nu aveti o sectiune pe forum facuta special doar pentru straini.

2.Cand postezi pe astfel de toplist-uri trebuie sa te gandesti la urmatori factori ca siteul este vizitat de toate persoanele de pe glob chinezi/polonezi/americani/spanioli etc. al 2-lea factor ar fi sa te gandesti umpic la securitatea serverului pentru ca sunt niste programe cu care iti poti face set/aripi/iteme etc. (nu dau numele programului) persoanele care il folosesc cel mai frecvent sunt polonezi....mi-se pare ca pentru a stopa programul ala +1 HH il gasiti in clientul de la shadowsmu sau incercatil pe cel de la zhyper ca serverul este de mult timp trebuie sa aiba si ei ceva securitate nu ?...plus mai sunt ceva servere acolo.

54

LinkMania

DetailsMu LinkMania long term server , online 24/7 since 2004. Season 1 server 20x xp , friendly people. We have alomst 500 players online everyday. Think you can do better Join us Keep Playing®

IN

223

OUT

492

IN = voturi.

OUT = persoane care au intrat pe site.

Edit: baneru va apare acilea http://www.xtremetop100.com/sitedetails-1132279284 daca vreti sa apara ca si celor de la zhyper trebuie sa platiti $

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

eu cred ca romanii sunt mai descurcareti decat polonezii. daca era asemenea hack care sa mearga pe lm, se folosea deja. vault / stats blaster se numeste si poate fi folosit doar pe serverele fara un minim de securitate. nu cred ca e cazul aici

Link to comment
Share on other sites

Guest raTaTz0r

baga casuta aia de votare undeva mai la vedere ca aici nu intra nimeni ;) baga acolo la s1 pe undeva... ideea ar fi buna dar sa faceti si regulile in limba engleza ca o sa intre multi straini !

Link to comment
Share on other sites

Guest uLise - Mg

am scazut , suntem pe locul 63 .... pacat...

poate dupa ce se mai adauga spoturi lumea o sa inceapa sa voteze serverul.

@emo , iarasi incepi sa ne arati ca stii tot ... <_<

Link to comment
Share on other sites

am scazut , suntem pe locul 63 .... pacat...

poate dupa ce se mai adauga spoturi lumea o sa inceapa sa voteze serverul.

@emo , iarasi incepi sa ne arati ca stii tot ... <_<

Am votat :beer:

@uslie nu fii asa "de destept ok , am fost 1 an de zile in top 100 :) pe locu 20 si m-am mentinut asa ca stiu ca a luat freez la conturi findca si eu am luat" si p.s cred ca sunt pantre singuri care va voteaza zi de zi :tiphat: ,si nu postez in fiecare zi ca "vam votat" findca atuncia a-si face spam. si pentru ca sunteti asa o comunitate mare acuma 6 zile cand sa dar rr la top100 ati putut ajunge in top20 si chear si 10 daca votau.Ultimu post in acest topic :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Now locul 121 :( pacat, era o vreme cand jucau si straini pe linkmania pe 97d ma refer si am vauzt ca pe S1 e un polonez :) ar fi bine daca ar mai intra lumea si pe forum mai da un vot dar le e lene numa in joc stau toata ziua

Link to comment
Share on other sites

Now locul 121 :( pacat, era o vreme cand jucau si straini pe linkmania pe 97d ma refer si am vauzt ca pe S1 e un polonez :) ar fi bine daca ar mai intra lumea si pe forum mai da un vot dar le e lene numa in joc stau toata ziua

si cat crezi ca o sa mai stea polonezu ala pe server :)) nici macar nu stie regulamentul si la cati vanatori is "iara" vezi cum pleaca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...