Jump to content
Luci

Vodafone: Mesaje gratuite de pe PC

Recommended Posts

Vodafone Romania, al doilea jucator din piata ca numar de utilizatori, incearca sa isi creasca baza de clienti printr-o optiune adresata tinerilor, ce include zilnic zece mesaje gratuite in retea care pot fi trimise de pe Internet. Utilizatorii ofertelor de tineret pot trimite SMS-uri si catre alte retele nationale, cu doi eurocenti pe mesaj. Vodafone Romania avea 9.649.709 clienti la 31 decembrie 2008.

Infoportal

#vodafone a intrat adanc in criza :)

Link to comment

Ma asteptam la Cosmote,la astea mai slabe(desi nici Cosmote-ul nu e slab) sa faca asa ceva,dar Vodafone?

toate retele sufera din cauza crizei..

vrem si p orange :>

misto :)

aia dau cartele gratis prin scoli... :))

@eu zic ca pentru noi e un lucru bun 31x10 mesaje=310 mesaje pe luna :>

Link to comment

pe drq mie nu mi-au dat cartele in scoli :(( sunt cls a 8a...

:sef:

asta se cheama blasfemie :))

mi se pare buna ideea :)) tot dau eu mesaje cu nemiluita :D acum am cateva gratis :D

@banditzel: BLASFEM?E s.f. (Livr.) Defăimare a religiei, a dogmelor şi a obiectelor de cult; defăimare a lucrurilor sfinte; hulă1. ? Din lat. blasphemia

poate discriminare :beer:

Link to comment

era o campanie pentru cei peste 14 ani ...nu cred ca sunt prea multi in clasa 8-a cu aceasta varsta ...in fine , companiile de telefonie...au super oferte, trebuie profitat :D

ma rog ..orikm am 15... majoritatea in cls a8a au peste 14 ani ...de ex in clasa a7a p 21 martie ...eu am facut 14 ani

Link to comment

o idee buna,am vaz si in alte tari faza asta cu mesajele de pe PC :)

da, la compania mea mobila am 250 de mesaje gratis de pe internet in fiecare luna.

Nu cred ca e neaparat din cauza crizei, pentru ca in strainatate multe companii fac asa dinaintea crizei financiare

Link to comment
Guest HateLord

Inainte sa cumpere Vodafone reteaua puteai trimite 5 mesaje gratuite pe zi dupa site-ul myx. Deci a mai fost oferta, nu este vorba de criza.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...