Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CezarXanadu

Disperatii vad Speed si acolo unde nu este !

Recommended Posts

Asa ceva nu am mai vazut de mult. Tot felul de dipserati te aduc in pragul disperarii. Te alearga pe harta si : "" gata te-am luat , am 1000 de printuri cu tine, te postez ptr speed . ...hahaha am scapat de tine....etc, etc.

Chiar asa au ajuns unii oameni, se cred admini peste noapte. Ochii lor scoliti din MU-ecran-19 inch...vad totul...chiar si ES daca nu ai !!!! :banghead:

Ce sa mai zic?

Eu cred ca trebuie sa ramana ca si pana acum. Adminul sau doar cei din staff sa constate cu ochiul lor abaterea si nu sa incepem o campanie de vanatoare a speedului neexistent.

Nu vreau sa-mi inchipui ce va fi in sufletul acelui invinuit pe degeaba de cineva care o face din rautate .... si cum e viata mai primeste si ban !! Fara drept de apel !!!

Ganditi-va ca este un joc si vedeti-va de voi...lasatii pe altii asa cum pot, vor sau stiu sa joace...avem admini !!

Sau voi astia super corecti alergati si pe strada dupa pietonii care trec pe rosu ?? :dontknow:

Oricum sper sa vad aici niste pareri sincere si constructive...vrem jucatori vanatori sau ne ajung adminii?

Link to comment
Share on other sites

Asa ceva nu am mai vazut de mult. Tot felul de dipserati te aduc in pragul disperarii. Te alearga pe harta si : "" gata te-am luat , am 1000 de printuri cu tine, te postez ptr speed . ...hahaha am scapat de tine....etc, etc.

Chiar asa au ajuns unii oameni, se cred admini peste noapte. Ochii lor scoliti din MU-ecran-19 inch...vad totul...chiar si ES daca nu ai !!!! :banghead:

Ce sa mai zic?

Eu cred ca trebuie sa ramana ca si pana acum. Adminul sau doar cei din staff sa constate cu ochiul lor abaterea si nu sa incepem o campanie de vanatoare a speedului neexistent.

Nu vreau sa-mi inchipui ce va fi in sufletul acelui invinuit pe degeaba de cineva care o face din rautate .... si cum e viata mai primeste si ban !! Fara drept de apel !!!

Ganditi-va ca este un joc si vedeti-va de voi...lasatii pe altii asa cum pot, vor sau stiu sa joace...avem admini !!

Sau voi astia super corecti alergati si pe strada dupa pietoni care trec pe rosu ?? :dontknow:

Oricum sper sa vad aici niste pareri sincere si constructive...vrem jucatori vanatori sau ne ajung adminii?

Stai linistit ca de :crazy: e plina linkmania asa ca nuti :banghead: cu ei spunele sa te posteze carei problema daca nu ai speed nu vad undei problema si chiar de ai avea eu tot nu inteleg cum sa demonstreze el cu 1.2.3 foto ? eu cred ca ce ar trebui lumea asta care face asemenea acuzati sa mai manance :happy1: si sa mai cresca putin ca prea :baby: sant multi ..

De exemplu Cataru azi imi zice pt iam zis ca no pt si dupa zice stai ca iti aduc un suvenir adica pe gold+4 sa ma omoara de pe spot ce poti sai zici :baby: :rofl2:

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

De exemplu Cataru azi imi zice pt iam zis ca no pt si dupa zice stai ca iti aduc un suvenir adica pe gold+4 sa ma omoara de pe spot ce poti sai zici :baby: :rofl2:

:tiphat:

Scuze, dar nu m-am putut abtine: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dar e frumos ca unii sa joace cu speed de la lvl 1 ?

Intrasem si eu, ca toata lumea, ieri cand s`a dat start si pot sa`tzi spun ca era cel putzin 1 jucator cu speed. N`am stat sa ma uit dupa totzi. Dar eu stateam 10-15 secunde sa omor un Bull Fighter in Lorencia, iar el venea, dadea un Energy Ball si pleca mai departe.

E ok asa ?

Parerea mea este ca oricine ar vedea pe cineva cu speed sa posteze.

Cu ce te afecteaza pe tine ca te "vaneaza" ? Ce, itzi sparge capul daca face 3-100 poze ? Lasa`l sa faca, e timpul lui pierdut, nu al tau. Daca esti nevinovat n`ai de ce sa`tzi faci griji. :)

Link to comment
Share on other sites

Dar e frumos ca unii sa joace cu speed de la lvl 1 ?

Intrasem si eu, ca toata lumea, ieri cand s`a dat start si pot sa`tzi spun ca era cel putzin 1 jucator cu speed. N`am stat sa ma uit dupa totzi. Dar eu stateam 10-15 secunde sa omor un Bull Fighter in Lorencia, iar el venea, dadea un Energy Ball si pleca mai departe.

E ok asa ?

Parerea mea este ca oricine ar vedea pe cineva cu speed sa posteze.

Cu ce te afecteaza pe tine ca te "vaneaza" ? Ce, itzi sparge capul daca face 3-100 poze ? Lasa`l sa faca, e timpul lui pierdut, nu al tau. Daca esti nevinovat n`ai de ce sa`tzi faci griji. :)

cum adica sa posteze oricine? :blink: deci pentru W7 inainte puteau posta numai adminii.. iar acum, ca este un caz muult mai grav si mai greu de sesizat, sa posteze toata lumea? :) sa fim seriosi.

eu spun sa faci si tu razii noaptea si n-o sa mai intre nimeni cu speed

daca sunt 4 playeri care au boala pe mine.. inseamna ca ma pot aranja rapid de un 99 asa-i? :)

Link to comment
Share on other sites

eu spun sa faci si tu razii noaptea si n-o sa mai intre nimeni cu speed

Eu spun sa nu`mi stabilesti tu mie programul.

daca sunt 4 playeri care au boala pe mine.. inseamna ca ma pot aranja rapid de un 99 asa-i? :)

Daca este si 1 singur care are boala pe tine inseamna ca te potzi aranja rapid de un 99 (daca folosesti speed). Si nu trebuie neaparat sa aiba boala pe tine.

Nu vad care este problema in a permite tuturor sa faca un filmuletz cu cineva care foloseste speed. Nu e ca si cand orice jucator tzi`ar da suspend. Ci orice jucator poate sa vina cu DOVEZI ca ai facut ceva contrar regulamentului. Sunt moderatori care se ocupa cu datul suspendului si cu analizarea dovezilor.

Link to comment
Share on other sites

Eu spun sa nu`mi stabilesti tu mie programul.

Daca este si 1 singur care are boala pe tine inseamna ca te potzi aranja rapid de un 99 (daca folosesti speed). Si nu trebuie neaparat sa aiba boala pe tine.

Nu vad care este problema in a permite tuturor sa faca un filmuletz cu cineva care foloseste speed. Nu e ca si cand orice jucator tzi`ar da suspend. Ci orice jucator poate sa vina cu DOVEZI ca ai facut ceva contrar regulamentului. Sunt moderatori care se ocupa cu datul suspendului si cu analizarea dovezilor.

Cum fac filmuletul respectiv de mult vream sa devin regizor de film :director: :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

boomey , adica vrei sa spui ca doar admini sa posteze pt speed gear/hasty mu .

w7 = treci peste o poarta , care acuma n-are nicio valoare

hasty mu = omori 10 mobs/secunda .

E normal sa se posteze players cu astfel de programe.

Link to comment
Share on other sites

Eu spun sa nu`mi stabilesti tu mie programul.

Daca este si 1 singur care are boala pe tine inseamna ca te potzi aranja rapid de un 99 (daca folosesti speed). Si nu trebuie neaparat sa aiba boala pe tine.

Nu vad care este problema in a permite tuturor sa faca un filmuletz cu cineva care foloseste speed. Nu e ca si cand orice jucator tzi`ar da suspend. Ci orice jucator poate sa vina cu DOVEZI ca ai facut ceva contrar regulamentului. Sunt moderatori care se ocupa cu datul suspendului si cu analizarea dovezilor.

deocamdata ma abtin sa-ti dau replica din diferite motive. :)

boomey , adica vrei sa spui ca doar admini sa posteze pt speed gear/hasty mu .

w7 = treci peste o poarta , care acuma n-are nicio valoare

hasty mu = omori 10 mobs/secunda .

E normal sa se posteze players cu astfel de programe.

ulise m-am referit la o alta chestie. playerii sa nu se poata posta intre ei pentru speed. DOAR adminii sa sesizeze astfel de infractiuni.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...