Jump to content
DemonuL_

Arsi De vi

Recommended Posts

Pai dupa cum se vede/aude toata actiunea a avut loc undeva in continentul african, deci este de inteles... ei vor fi ca noi peste alti 1000 de ani de civlizatie...

Totul se petrecea in kenya :D. Si se mai zice ca ce se intampla la noi, la nimeni n-ai sa mai vezi asa ceva :-j.

Link to comment

M-am mai uitat o data si nustiu nu mi se pare mai deloc real am vazut cazuri adevarate in care ardeau oamenii si o persoana nu poarte suporta asa o durere nu e la fel ca atunci cand iti rupi un picior sau alte chestii totusi arzi de viu arde piele pe tine nici macar nu tipau nu reactionau in nici intr-un fel habar n-am dar nustiu cat e de real ... daca era adevarat si chiar ii ardea oricat i-ar fi batut nu pot rezista cu picioarele in cenusa de ar fi trebuit sa fuga sa se fi zbatut ... sau le-au dat niste droguri sau i-au batut de nu au mai stiut ce era cu ei de nu reactionau in nici intr-un fel ..

Link to comment

Pai dupa cum se vede/aude toata actiunea a avut loc undeva in continentul african, deci este de inteles... ei vor fi ca noi peste alti 1000 de ani de civlizatie...

+1

once again .. proud to be romanian :pray: , unii se plang de mediul in care traim , dar uitate la ei ..

edit: Cum adica cum au reusit sa filmeze ? pai din 100 de oameni cati erau acolo greu era sa scoata unul din ei telefonu si na .. filmam ..

Link to comment

+1

once again .. proud to be romanian :pray: , unii se plang de mediul in care traim , dar uitate la ei ..

edit: Cum adica cum au resuti sa filmeze ? pai din 100 de oameni cati erau acolo greu era sa scoata unul din ei telefonu si na .. filmam ..

ei macar fac ceva sai opreasca pe santajisti(pedeapsa e prea cruda dar...)

la noi fiecare face ce vrea...cai doare-n....atata timp cat fac bani

pe tigani ar trebui cumva sai opreasca(nu chiar in acest fel)ei ne fac de rusine romani sunt batuti si alungati din cauza lor(pt cei care nu stiu tigani au venit din Pakistan)

asta nu are leg ca acest subiect dar o sa va spune de mediul in care traim

acuma cateva zile am auzit la stiri ca unguri vor sai faca o statuie lui Marian Cosma si multi au pus bani(unguri)si 1 singur roman acela fin tatal lui Marian

deci uitativa cate fac maghiari pt un roman...si noi deja lam uitat :(

Link to comment
Guest Kamikaze

M-am mai uitat o data si nustiu nu mi se pare mai deloc real am vazut cazuri adevarate in care ardeau oamenii si o persoana nu poarte suporta asa o durere nu e la fel ca atunci cand iti rupi un picior sau alte chestii totusi arzi de viu arde piele pe tine nici macar nu tipau nu reactionau in nici intr-un fel habar n-am dar nustiu cat e de real ... daca era adevarat si chiar ii ardea oricat i-ar fi batut nu pot rezista cu picioarele in cenusa de ar fi trebuit sa fuga sa se fi zbatut ... sau le-au dat niste droguri sau i-au batut de nu au mai stiut ce era cu ei de nu reactionau in nici intr-un fel ..

i-au batut de nu mai simteau nimic, saracii

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...