Jump to content
adytzu32

Proba linkmaniaFM

Recommended Posts

si daca vorbesti cu cineva din "staff" ce-o sa se intample? 1. n-au nicio putere 2. nu-i intereseaza (dar vor parea interesati) 3. fa ce vrei ca n-are de ce sa-ti fie frica.

eu cred ca vRazvan e singurul "care are o putere"

@kamikaze : s-a inchis, a fost doar o proba...

Link to comment
Share on other sites

Este o initiativa buna. Sfatul meu este sa ii trimiteti un mail lui vRazvan, cu mai multe detalii despre ce vreti voi sa faceti.

Dupa cate vad, amandoi sunteti noi in aceasta comunitate.. nu stiu ce sa zic.

Noi am incercat sa luam legatura dar degeaba...si pt cei care nu sunt de acord....a fost doar o proba....sa speram ca un administrator a ascultat si si-a facut o parere buna...si cu radio life....am auzit ca degeaba asa ca am schimbat numele

Link to comment
Share on other sites

Am ascultat 3 melodi, mie mi'au placut :-"

Merge foarte bine..

Dar la ce am eu indoieli.. acolo scrie radio life :-" asta e?

Eu am intrat pe radio sa il ascult imediat dupa mess-ul primit de la kamikaze,si scria linkmaniaFM , dar ia schimbat numele intretimp cred ;))'

Psss e muzica faina !!!

Link to comment
Share on other sites

Ce sa iasa omule?Nimeni nu a fost de acord...si eu mi-am pus spreranta ca va iesi ceva da....

sa inteleg ca nu ai vrut de la bun inceput sa-ti faci doar publicitate, ci ai avut intentii bune dar ai ajuns la concluzia ca nu e posibil si ca ai o alternativa? daca da, atunci my bad ca te-am judecat aspru.

ps : totusi ai vorbit cu vreun global macar?

Link to comment
Share on other sites

Nu mai deschideți posturi de radio sau orice altceva folosind numele Linkmaniei fără să cereți voie.

Nu vă puneți să trimiteți mail-uri către Răzvan, o să fie cam în zadar.

Am să vorbesc personal cu el, iar dacă răspunsul va fi unul pozitiv, în nici un caz acest post de radio nu va fi hostat de unul din voi sau cu muzica voastră (se vor folosi doar albume originale, cumpărate).

Ideea nu este nouă, au mai fost astfel de sugestii dar n-a prea avut cine să se ocupe.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...