Jump to content
LeX LuTHoR

Un şarpe cât un autobuz, descoperit în America de Sud

Recommended Posts

acum 60 de milioane de ani ? pai stai ca in biblie scrie ca lumea a fost creata acum 10 mii de ani ....aaa dumnezeu a pus oasele acolo sa ne testeze credinta .. nu m-am putut abtine

:)))) nu mah intai au fost dinozaurii,serpalaii astia mari si restu` creaturilor...p-orma nu stiu cum s-a distrus universul si totusi a ramas o farama de ceva..viata..adica Dumnezeu stii.. si Al` a inceput sa creeze lumea de cum o stim din biblie :| si nu a vrut sa ne dezvaluie ce a fost dinaintea lui...pfff...lol.. :| o sa aflam adevarul cand o sa murim :)

Link to comment

intr-un fel anume mi-as dori sa mai fie comunism macar pentru un timp scurt poate ne mai intra mintile in cap..mai ales manelistilor si emo kids aia...pff... :( ce trist :))

Oare cat de tare avea pielea? La ce greutate avea nu cred ca ar fi avut gloantele mare efect asupra lui :D

Link to comment

10mii de ani ? de care ani e vorba ? terestri ? martieni ? etc....vezi Teoria relativitatii :)

in vremuri apuse totul avea dimensiuni extra, fiindca erau prea putini dusmani naturali, si mai ales nu era Omul ....

trecand peste afirmatia cu teoria relativitatii .. ce e aia dusman natural? poti da exemple de cativa artificiali?

Az.

avem gloante pt el :D

Link to comment

trecand peste afirmatia cu teoria relativitatii .. ce e aia dusman natural? poti da exemple de cativa artificiali?

Az.

avem gloante pt el :D

+1...dar aveai tu gloante acu 60 milioane de ani :))?....nah in fine.. poate o creanga sau pietre sau eu stiu...un baston din piatra ca oamenii preistorici :crazy:

misto...am vazut'o si pe asta..sarpe de 1 tona.. :crazy:

Link to comment

Alături de el, cercetătorii au găsit şi fosilele unor strămoşi giganţi ai broaştelor ţestoase şi ai crocodililor, dimensiuni ce ar putea fi explicate prin faptul că temperaturile din zona în care au fost descoperite rămăşiţele erau mult mai reci.

azi avem pe meniu:

broaste

crocodili

ce preferati astazi domnule sarpe ?

cred ca ar fi ales broaste in principal

Link to comment
Guest stefteo21

acum 60 de milioane de ani ? pai stai ca in biblie scrie ca lumea a fost creata acum 10 mii de ani ....aaa dumnezeu a pus oasele acolo sa ne testeze credinta .. nu m-am putut abtine

Esti cam arogant si tii sa faci glume pe tema asta. Pastreaza-ti ideile caci nu era vorba despre asta aici.

ps: Sa-l mancam ! :yum:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...