Jump to content
uLise

Stiati ca ... ?

Recommended Posts

stiati ca la o invazie posibil sa gasiti dragoni 4chiar 5 unu langa altu,pe o distanta ,40 cm.

asa mi sa intaplat mia , in lorencia. luasem 4 bok dintru-n ES. :coffee:

Stiati ca unii dintre jucatori de SM folosesc w7 chiar daca au teleport .

of lenea asta :coffee:

stim asta , chiar unele idei nu-si au rostul

inca un asemenea post si ai 60 zile si tu

P.S imi cer scz, am crezut ca puteam sa ajut in acest topic. :tiphat: asta a fost ultimu meu post aici ,numa mai bag :tiphat: scz ptr spam. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca pe 1st, 2nd db nu exista optiunea ML la aripi?

Stiati ca pe old nu picau rare cu 2 opt (ex: toma edr 2%/ nu cunosc nici un caz)

eu cred ca ai jucat pe alt server

speed gear nu e permis

nu mai umpleti capul cu prostii oamenilor pe aici ca va poarta zvonurile mai departe

asta e "stiati ca" al meu. ce-a zis zuma, dar invers

ps: parca mojo avea toma edr 2% ( sau chiar 2 exemplare )

Link to comment
Share on other sites

Guest The_KniveS

iiiiiiiihaaaaa :lol:

stiati ca primul server din tara cu dl ( desi foarte buguit ) a fost al lui Warden si Artanis ( fosti linkmaniaci )?

dak nu ma insel, Ultimu era gm pe srv ala :))

O.T. Stiati ca pe 1st db nici nu mg nu stia ca pot purta mace of the king

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca pe 1st, 2nd db nu exista optiunea ML la aripi?

Stiati ca pe old nu picau rare cu 2 opt (ex: toma edr 2%/ nu cunosc nici un caz)

Stiati ca se poate folosi speed gear pentru a nu lua d/c din cauza agil-ului? (din cate imi aduc aminte acest lucru era permis) :))

Stiati ca sunt versiuni de mu, unde cuplurile casatorite in joc se pot teleporta unul langa celalalt?

ml a existat pe 2nd db. am avut eu aripi cu ml fara lk :)

pe old sau 2nd db au picat destule rare cu 2 opt. am avut eu morning edr 2%

este interzis sg-ul si acum ca si pe old db. (mi-am ars placa video, placa de baza si ram-ii cu programelul asta)

faza cu teleportatul "partenerilor de mu" unul langa celalalt nu o stiam :)

@stiati ca cel mai mare hp care il poate avea un bk pe versiunea 0,97D depaseste 170k? I bet you don't :P

Link to comment
Share on other sites

dak nu ma insel, Ultimu era gm pe srv ala :))

O.T. Stiati ca pe 1st db nici nu mg nu stia ca pot purta mace of the king

era owner

O singura regula

toate posturile mu related

Cine se risca primeste 60 zile de caciula , have fun ^_^

nu ne intereseaza alte servere.....

Edited by uLise
Link to comment
Share on other sites

Guest The_KniveS

@stiati ca cel mai mare hp care il poate avea un bk pe versiunea 0,97D depaseste 170k? I bet you don't :P

nu ti se pare ca exagerezi? :|

P.S. pe S3 bk face 400k hp cu sweal si dak vrei poti modifica srv, si sa faci 2 milioane hp, asta la bk.

O.T. Stiati ca stafful kundum ar fi trebuit sa mearga si la mg.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

nu ti se pare ca exagerezi? :|

P.S. pe S3 bk face 400k hp cu sweal si dak vrei poti modifica srv, si sa faci 2 milioane hp, asta la bk.

O.T. Stiati ca stafful kundum ar fi trebuit sa mearga si la mg.

si embro. dovada sunt manusile care teoretic ar trebui sa mearga sa fie puse pe mg

Link to comment
Share on other sites

nu ti se pare ca exagerezi? :|

P.S. pe S3 bk face 400k hp cu sweal si dak vrei poti modifica srv, si sa faci 2 milioane hp, asta la bk.

nu. nu exagerez. daca nu stii taci. pe s1 ca si pe s2 si s3 si s4 bk-ul face 1 mil 766 d mii hp, asta si cu iteme cu hp pe el. NU CU FULL HP PE EL. asa ca nu ma invata tu pe mine cat poate face un bk hp pe 97 sau s1,s3. am fost si owner de s1,s2,s3.

PS:zi-mi tu cat poate face un sm hp pe s1-s3? sau un dl, sau un mg.

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca pe 1st, 2nd db nu exista optiunea ML la aripi?

Stiati ca pe old nu picau rare cu 2 opt (ex: toma edr 2%/ nu cunosc nici un caz)

Stiati ca se poate folosi speed gear pentru a nu lua d/c din cauza agil-ului? (din cate imi aduc aminte acest lucru era permis) :))

Stiati ca sunt versiuni de mu, unde cuplurile casatorite in joc se pot teleporta unul langa celalalt?

A 2-a oara cand vorbesti fara sa ai habar :)

Exista optiunea . nu stiu cat ai jucat tu pe 1st , ca pe 2nd sigur n-ai jucat prea mult :) jumate de an , maxim .

Fury avea scale dsr dd 8-| (set)

Ultima a fost buna , cat de cat . nimeni nu folosea speed gear prea mult :) fara sa regrete

bine redbull , si eu am luat suspend ca i-am zis "chiti" :rofl2:

Stiati ca MG pe 97d poate atinge 100k hp? :) fara sweal (BK)

Stiati ca a existat un theard pentru "cea mai noaba guilda" ceva de genul - castigator zohan :rofl2:

Stiati ca dupa un "sondaj" facut in game , cele mai populare cuvinte pe 2nd erau "NO KS!" ? ^_^

etc

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca cei mai multi gm/mod/Global care si-au dat demisia au fost Invisible,bunny,MurDoc,Worf,[Creator],BELLE,ales, Hass in data de 9 Feb 2008

Sau stiati ca zabin un respectat membru al vechiului guild Zzzbumi si Gm in acel moment deoarece i-am omorat caracterul de player ma mutat phono in icarus cu adminul si pentru asta si-a luat suspend vreo 30 zile daca mai tin bine minte.

Stiati ca fara sa vreau in loc sa-i suspend caracterul de joc al lui Worf l-am lasat fara admin 1 zii deoarece avea nume asemanatoare la caractere :))

Link to comment
Share on other sites

stiati ca

-pe prima si a 2-a bd era obligatoriu party in arena

-in tarcurile din arena primeai obligatoriu party daca aveai lvl mai mare de 320

-pe bd 1 2 3 am avut de fiecare data gm-ita (Kimmy-KymKlaN, thora-Heaven, Ciresika-AFK)....si mai stiati ca le-am apreciat si respectat pe toate 3 ? :D

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca am facut un trivia event acum cateva zile si-am pus la bataie cate-un soul/per raspuns si din neatentie am acordat unui player un bless, iar asta a dat sw, si-a facut alt char si m-a injurat? =))

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca in martie 2006 (2nd db), in Timisoara, a avut loc un gather la care au participat peste 30 de jucatori din patru judete ale tarii ?

Salutari tuturor :)

Bucuresti was better, am sarit de 50, din mai multe judete. :D

Hi, where's your mod? :-?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...