Jump to content
uLise

Stiati ca ... ?

Recommended Posts

Twist eu stiam ca aqua daca o faci +9 esti bun la war :))

stiai ca esti noob ? cum sa nu fie interzis ?

noob e sorta. eu am zis " nu era" nu ca "nu este".

inainte nu luai suspend daca aveai re off si erai online. Doar daca erai afk in arena iar adminul facea razie si vedea ca ai /re off luai suspend

stiati ca la un moment dat, in perioada de glorie, ambele subservere erau full :)

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca pe 1st db,pe wolfuletz s-au jucat 50 si TsuXing a intrat low lvl mai tot timpul ca sa ma intreaca la rr?

Modestule.

Stiati ca majoritatea de ati postat pe aici bateti campii ?

Stiati ca un bk full poate lua bataie de la un elf non rr ? ;;) ( prietenii stiu de ce )

Stiati ca old db nu a fost exp 15 asa cum credea toata lumea ?

Stiati ca un gm a fost demis pentru ca nu era in stare sa-si schimbe semnatura pe forum ?

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

Stiati ca un gm a fost demis pentru ca nu era in stare sa-si schimbe semnatura pe forum ?

incredibil :)

Stiati ca pe 2nd db pe contul lui redemption jucau in jur de 5 pers fara acordul lui ? :)

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca ultimul player strain de pe server care a mai activat a fost [MG]Gulek din guilda GoT ;;)

ai vrut sa zici HEART,nu ? ultima oara cand am vorbit cu el era suparat ca a luat suspend pe mg si a zis ca se lasa de mu, poate gresesc sau poate m-a mintit.

ot: stiati ca.............un mg de 6-7 rr poate bate un bk full? :whistle:

stiati ca............. pe 1st db vreo 6 jucatori s-au dus sa-l bata pe gladi? :lol: (sper sa nu-l confund)

stiati ca............. rata nabilor de pe serv a crescut cu 50% ?

si tot asa...

Link to comment
Share on other sites

Stiati ca pe serverul mulink , inca de pe 1th se oficializau casatorii ?

cu popi , cu nunta , cu daruri :D

( doamne cata mai harababura .... inca imi mia aduc aminte de KittyCat si inca una ..... lesbienele satului :blink: )

:D that was fun :)

PS Twister nu iti mai da cu presupul aiurea :) crezi ca aici e un topic in care sa scrieti bazaconii?..geez o data la 2 posturi simtiti nevoia sa reprosati ceva?

Stiati ca Twister a avut filtru pe forum?;;)

Link to comment
Share on other sites

Daca e sa zicem asa , orice non rr + ref bate bk full :)

@Ca sa-l continui pe lance >:)

Stiati ca datorita lui Invisible nu mai are Twist filtru?;;)

Defapt primul filtru pe forum l-am avut deoarece am scris topicul Adevarul,daca mai tineti minte...si am primit filtru de la kitte.

Filtrul nu a fost scos doar mi-am schimbat providerul de internet de la Astral la Rds.

Al doilea filtru l-am primit de la Iceman pe providerul din Italia!

Deci nu-ti mai da cu presupusul daca nustii ce vorbesti.

Lance am scris pentru vremurile vechi,cand dadea d/c cu caracterul de Gm pentru a face rost de spoturi guildei.

Si nu am primit filtru pentru ca am injurat,am fost nesimtit etc,am primit filtru pentru ca adevarul pe linkmania doare!,dar nu mai are rost sa ne intoarcem in trecut ,vorbim despre prezent.

Stiti ca a intrat vrazvan in joc,iar multi crezand ca cineva se joaca faceau pk pe el?(era bk-ul full stats mai putin agil)?

Stiati ca twisteras un caracter sters a fost editat de catre vrazvan?,iar l-a 2 zile a primit 99?

Link to comment
Share on other sites

Am o plangere nerezolvata de 2 ani?? :D

Am doua reevaluari nerezolvate de 2 ani si 9 luni fiecare? :D una e aici si cealalta aici ? :D

Cele mai multe cupluri (fata-baiat) intr-o guilda au fost in HONEY pe old db?

boomeey - lorykiss

ija4ok - *ONY*

TybyM2 - Daria[baub

GoodSpeed - Tamina

Alex_DJ - silverine

Guard - <DeEyutZa>

Link to comment
Share on other sites

ai vrut sa zici HEART,nu ? ultima oara cand am vorbit cu el era suparat ca a luat suspend pe mg si a zis ca se lasa de mu, poate gresesc sau poate m-a mintit.

ot: stiati ca.............un mg de 6-7 rr poate bate un bk full? :whistle:

stiati ca............. pe 1st db vreo 6 jucatori s-au dus sa-l bata pe gladi? :lol: (sper sa nu-l confund)

stiati ca............. rata nabilor de pe serv a crescut cu 50% ?

si tot asa...

Nu, in GoT a fost, imi aduc aminte de el, era din Polonia, "hii^^^^^ my name is gulek, and i'm polish^^^" :rofl1:

ot: stiati ca acel crimaMG a luat bataie de la vreo 2 playeri? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Am doua reevaluari nerezolvate de 2 ani si 9 luni fiecare? :D una e aici si cealalta aici ? :D

Cele mai multe cupluri (fata-baiat) intr-o guilda au fost in HONEY pe old db?

boomeey - lorykiss

ija4ok - *ONY*

TybyM2 - Daria[baub

GoodSpeed - Tamina

Alex_DJ - silverine

Guard - <DeEyutZa>

eu cu deyutza? ejti bolnav ? :rofl1: din cauza lu' aia am iesit din honey :dooh: :kar:

@stiati ca boomeey a fost la Roma ?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...