Jump to content
ChoWdeR

Lucian

Recommended Posts

Astia nu merita sa triasca ma .... ar trebui chinuiti si ei tinuti fara mancare cate o luna de zile si sa le dea cate o cana de apa odata la 2 saptamani sa nu moara si sa fie pusi la treaba ... sa-i omori direct sau sa-i bagi in puscarie scapa prea usor, eu cand am citit ma gandeam ca l-a batut si i-a dat una in cap sau ceva dar in halul ala sa-i tai degetele de la picioare....credca i-as stange tigarile alea in ochi.... RIP pentru saracul copil...

5 ani de puscarie pentru ce a facut ?! ce 5 ani frate 20-30 dar traim in Romania si asa ceva ii normal..

Link to comment

frate, asta trebe trasa in teapa [ ca pe vremurile lui vlad tepes ]. alta soarta n-ar merita. Doamne, asa specimen de om trebe eutanasiat instant ... asa ceva n-am vazut nici in cele mai tampte filme ... nici imaginatia regizorilor n-a fost asa bogata. God damn it !

totusi cred ca e dezaxact mentala ... sa ii stingi o tigara in anus !? asta e perversiune sadica..

Link to comment

In mare parte vina o poarta autoritatile deoarece personalul care lucreaza in acest domeniu necesita controale psihologice periodice si nu numai. Respectiva asistenta maternala probabil ca avea ceva probleme psihice, altfel nu imi pot explica un astfel de comportament fata de un copil. Cu totii avem aceleasi drepturi indiferent de culoarea pielii noastre, e trist ca s-a ajuns la o asemenea situatie din cauza neglijentei unora.

Link to comment

Eu sincer,as impuscao in cap :) pe aceea asistenta

Tanti asistent care sta degeaba,nu-i mai corecta pe altii in alte sectiuni cand tu esti doar un ciob de oala sparta.

@Daca mai era ca pe vremea lui Ceausescu sigur asta era pusa la perete si isi lua glontul.Oare judecatorii care i-au dat o pedeapsa atat de mica au vazut in ce hal arata trupul neinsufletit al copilului?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...