Jump to content
ChoWdeR

Lucian

Recommended Posts

Lucian, un băieţel de 4 ani, a fost torturat şi ucis bestial de asistenta maternală căreia i-a fost încredinţat, pentru că era ţigan. În tot acest timp, Iulian, un băieţel de 8 ani, român, al doilea copil dat în plasament acestui monstru, a fost silit să privească.

mai multe pe : http://www.acasatv.ro/noutati-acasa/emisiu...tamplat-in.html

imagini socante serios ... mie nu-mi vine sa cred cum de a putut face asa ceva femeia aia cu el ..

Link to comment

saracu copil.....ramane cu sechele pe viata

Gabytzule ... tu invata mama sa mai citesti din cand in cand ... nu sa postezi aiurea ...

Dupa cum vezi tu acolo scrie ca , (virgula) copilasul e mort deja deoarece a fost torturat de asistenta maternala ... Citeste si tu din cand in cand nu posta aiurea sa te aflii in treaba !

Link to comment
Guest Kamikaze

' date='Nov 22 2008, 21:12' post='3242781']

Gabytzule ... tu invata mama sa mai citesti din cand in cand ... nu sa postezi aiurea ...

Dupa cum vezi tu acolo scrie ca , (virgula) copilasul e mort deja deoarece a fost torturat de asistenta maternala ... Citeste si tu din cand in cand nu posta aiurea sa te aflii in treaba !

torturat si ucis ... cu ce sechele sa mai ramana ? 8-|

trist ...

si eu credeam la fel

ce schele ma esti nebun ?

doamne ce lume!?!?!? imi e dor de pedeapsa cu moartea...

sunt absolut sigur ca se referea la cel de-al doilea copil cand a vorbit despre sechele, cel ce a fost nevoit sa urmareasca incidentul

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...