Jump to content
Guest Rudy

GATHER TIMISOARA

Recommended Posts

Sper ca o sa ajung si eu acasa la un GATHER sa va cunosc, ca vad majoritaea din stsff mu linkmania sunteti Timisoara, Arad. . . . ufff da departe mai sunt :blink: pana la anul viitor cand ajung si eu in concediu va doresc distractie placuta si :beer: sa traiti bine :whistle:

ohhh pai mai bine mai tarziu decat deloc :">

Venim si noi cred (eu cu Maytreyi). Nu stim inca unde o sa innoptam, dar daca SuddenDeath pune 1/3 din bani poate luam o camera la hotel ;) ca nici el n-are pe unde dormi ... dormi si atat Sudden nu te gandi la prostii :P

e cam aiurea intr-adevar cu cazarea, daca aveam spatiu va luam eu la mine :P sper insa sa reusiti sa veniti chiar daca nu va fi un gather asa mare ca altele :">

Link to comment
Share on other sites

Guest ruddyrullz

Ma bucur ca lumea in sfarsit se aduna si chiar isi doresc sa se vada. Din pacate trebuie sa anunt ca nu pot veni, din anumite probleme si sper ca nu o sa-mi purtati pica. Sper sa va distrati ca pe vremuri si bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Inuman , a fost distractie , am fost multi ca de fiecare data :D deci numai bine putea fi

Poze nu prea s-au facut , insa avem poza de grup , e la Cr1stY daca nu ma insel , nu stiu daca o va pune , fiind un numar mare de persoane ar fi un chin sa insiruie lista cu toti din ea , iar pentru necunoscatori ar fi alt chin sa stea sa ii indentifice :)

ps: Asteptam sa vedem urmatorul topic , facut de MrDevil ( care nu a platit tzigarile =)) ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Am postat de pe telefon in timp ce asteptam lumea sa vina.

Am fost cel care a rezervat masa ( si cel care a trebuit neaparat sa ajunga la W.C. :) ).

Probabil o sa pun pozele ( 3-4 la numar ), desi ... cica "poza de grup" si eu faceam poza. Deci eu lipsesc cu desavarsire :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...