Jump to content
b1ackic3

Runes Of Magic

Recommended Posts

Salut baieti!!!! Pe ce server jucati si ce lvl aveti!!!Eu joc pe Aontacht si am lvl 15/16 Mage/Priest!!

nick: Chrystof..dati un pm mai vorbim :beer: nu am vazut nici un roman pe serveru asta:P

Aontacht e server de germani , nu vei gasi nici un roman , si nici un englez , daca stii germana goodluck pentru ca doar asta se va vorbi .

daca vrei sa dai de romani intra pe srv Macantacht .

Link to comment

Mda auziti va rug ajutatima sa fac Documents in Darknes questu ala din forsaken abbey...nu stiu ce trebuie sa fac....plsplsplspls :((

tre sa intri in instanta forsken abbey pe la mijlocu ei sunt documentele

daca intrai pe un server european sigur gaseai un guild de romani care sa te ajute ..:) asa gl in germana .

Link to comment

tre sa intri in instanta forsken abbey pe la mijlocu ei sunt documentele

daca intrai pe un server european sigur gaseai un guild de romani care sa te ajute ..:) asa gl in germana .

Da omule da sti faci 16/16 M/P atatea questuri atatea materiale adunate parca nu iti mai vine sa te muti.....Da plm cand ii intrebi pe aia ceva in engleza si se uita asa la tine parca iti vine sa iti bagi **** in el de joc.................Acuma daca tot..zi un server unde joaca multi/majoritatea romanilor!!! :happy1:

Link to comment

Da omule da sti faci 16/16 M/P atatea questuri atatea materiale adunate parca nu iti mai vine sa te muti.....Da plm cand ii intrebi pe aia ceva in engleza si se uita asa la tine parca iti vine sa iti bagi **** in el de joc.................Acuma daca tot..zi un server unde joaca multi/majoritatea romanilor!!! :happy1:

m-ai facut sa rad.. 16/16 fac in maxim 30 min lol

cum am mai zis si sus pe server Macantacht sunt cei mai multi romani

Link to comment

Lansarea primului expansion.

Comunitatea Runes of Magic sarbatoreste astazi lansarea primului expansion intitulat Chapter 2: The Elven Prophecy.

Expansion-ul aduce una dintre cele mai asteptate elemente, si anume o noua rasa. Elfii vin la randul lor cu doua noi clase specifice, Warden si Druid.

Level-ul maxim care poate fi atins este acuma de 55, iar sistemul de titluri si ranguri a fost modificat.

Au fost introduse zone noi, printre care se numara Elven Island (Level 1-10), The Weeping Coast (Level50-53), Savage Lands (Level52-55) si Aotulia Volcano (Level 53-55).

Expansion-ul aduce si noi dungeon-uri, printre care se numara si un Public Encounter pentru 150 de jucatori si alte cateva pentru 6 si 12 jucatori.

Course of Terror reprezinta un mini-joc implementat de catre producatori, un fel de traseu cu obstacole. Un al element nou de gameplay reprezinta tot un fel de mini-joc, si anume unul in stilul Tower Defence, Visdun Fortress. In acest caz jucatorii vor trebui sa isi construiasca turnuri de aparare impotriva valurilor de inamici care sunt creati de catre calculator.

Link to comment
Guest Bogdanzor

http://img530.imageshack.us/i/rascrnshot2010040319424.jpg/

M-am reapucat zilele astea dupa o pauza de aproape 1 an , sau ma rog n-am mai jucat de asta vara.

Jocul l-au imbunatatit considerabil , nu mai iei nici o eroare , n-am avut lag pana acum deloc .

Chiar e trist ca nu joaca asa de multi romani jocul asta , e un gem , unul din cele mai bune f2p mmo's , multi spun ca e wow copy , aia care spun asa ceva desigur nu au jucat in viata lor , la prima vedere poate grafica seamana dar game-play-ul e total diferit ,

Sunt zeci de mii de lucruri de facut in jocul asta , are unul din cele mai bune contenturi , fara grind

( thank god ) faci level doar din questuri .

Au implementat multe lucruri noi cu update-ul asta nou , Elven Prophecy , dar in Mai vine alt update , foarte interesant , care aduce iar multe lucruri noi ,

http://www.runesofmagic.com/en/chapter3.html

Eu am jucat jocul anu trecut , in vara , si desi am ajuns la level maxim , nu am reusit sa "explorez" tot contentul , mai erau lucruri de facut , iar acum cu update-ul asta cred ca sa dublat :)

http://img220.imageshack.us/i/rascrnshot2010040517283.jpg/

Se merita incercat , si mereu se dau iteme gratuite din item shop , oferte multe , daca le ai cu asa ceva nici nu trebuie bani reali .

Oricum , e un mmo foarte under-rated , dar are potential urias , daca il intelegi nu te mai poti dezlipi de el :)

Link to comment

s , multi spun ca e wow copy , aia care spun asa ceva desigur nu au jucat in viata lor

Eu cred ca tu esti cel care a jucat vreodata wow xD

RoM s-a "inspirat" foarte mult de la wow.

In fine, joculetul e simpatic dar din cate am inteles diferenta dintre cei care cumpara magarii cu rl money si cei care joaca fara sa bage bani e imensa.

Good luck ingame.

Link to comment
Guest Bogdanzor

Eu cred ca tu esti cel care a jucat vreodata wow xD

RoM s-a "inspirat" foarte mult de la wow.

In fine, joculetul e simpatic dar din cate am inteles diferenta dintre cei care cumpara magarii cu rl money si cei care joaca fara sa bage bani e imensa.

Good luck ingame.

Nu stii ce vorbesti , ai 4 stai jos .

Joc mmo'uri de ani de zile , si am jucat si wow , diferenta e uriasa dintre rom si wow , bineinteles ca toti copii aduc argumentul asta " wow copy , s-a inspirat din wow !!!1111 " seriously .

ROM are multe chestii pe care wow nu le are , si invers .

Bineinteles ca au lucruri in comun , deoarece amundoua sunt in acelasi gen de MMO'uri .

Hai sa te fac sa intelegi , ca pe un copil de 2 anisori .

Tu ai o firma care a inventat prima masina din lume , asta inseamna ca toate masinile sunt la fel ? Toate firmele de masini sunt la fel ?

"Din cate am inteles de la cumatru care a inteles de la varu sau care are un prieten care are alt prieten care joaca rom deci bre !!!!"

Nu stii nimic , e un f2p mmo cu item shop , ca altfel nu s-ar putea sustine , poti muncii in joc , si schimbi gold pe diamante , cu care poti cumpara din item shop .

Daca stii sa joci , nu trebuie sa investesti 1 leu si poti ajunge end game .

Daca mai aveti alte intrebari , astept .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...