Jump to content
tasedano

Un baiat de 14 ani internat in stare grava dupa ce s-a automutilat cu dalta si ciocanul

Recommended Posts

Guest bomboana

Un baiat de 14 ani din municipiul Arad a ajuns in stare grava la spital, cu o hemoragie puternica, dupa ce incercat sa-si introduca cateva bile metalice in penis, folosind in acest sens o dalta si un ciocan, transmite corespondentul NewsIn.

Tanarul le-a povestit medicilor ca a auzit despre acest procedeu de la baietii mai mari din cartierul in care locuieste.

In luna martie, o fetita de 12 ani din Arad a ajuns in stare grava la spital dupa ce un mini-vribrator i-a ramas blocat in vagin.

:))=)) :rofl1:

Link to comment

Pante tu chiar esti redus mintal rau rau rau de tot . Ai IQ sub cel al unei molecule de praf (scuze pt admini dar nu puteti sa nu imi dati dreptate) .

Ca sa sti si tu bai baietasule de cartier care esti tu smecher si foarte benga cool mega ... procedeul asta e folosit si de "smecherii" ca tine fara creier , ca sa arate ca indura durere ;) . Nu numai la ceea ce se refera Serenity . Si eu cunosc din astia de 18-20 de ani care fac asta dar pt a arata ca rezista la durere . So... mergi si informeazate Pante ca esti praf .

Link to comment

eu totusi nu inteleg ce a facut exact. si le-a bagat prin gaura sau si le-a batut ca pe cuie direct in carne? :|

crek in gaura pt ca din cate am vazut la stiri,el a folosit o dalta si un ciocan =)) deci iti dai seama cata teaba pe el sa bata cu ciocanu in dalta pozitionata pe penis :| cat de cretin trebuie sa fii?yo cred ca aia mai mari sio batut joc de el si yo bagat bilele,cat de prost sa fii sati bati cu dalta in penis? :-j

Link to comment

Nagasaky' date='Jun 11 2008, 13:36' post='2836601']

Pante tu chiar esti redus mintal rau rau rau de tot . Ai IQ sub cel al unei molecule de praf (scuze pt admini dar nu puteti sa nu imi dati dreptate) .

Ca sa sti si tu bai baietasule de cartier care esti tu smecher si foarte benga cool mega ... procedeul asta e folosit si de "smecherii" ca tine fara creier , ca sa arate ca indura durere ;) . Nu numai la ceea ce se refera Serenity . Si eu cunosc din astia de 18-20 de ani care fac asta dar pt a arata ca rezista la durere . So... mergi si informeazate Pante ca esti praf .

tu stii cat de penibil imi pari in momentul asta, incercand sa te dai inteligent? zici ca el se da "benga cool mega" si ce mai zici tu pe acolo, eu vad ca doar tu te lauzi cu tovarasii tai care isi bat si ei cuie in penis.

cat despre partea cu informarea...ce om intreg la minte ar face asta? esti un pic frustrat.

Link to comment

Scuze ca postez a doua oara dar Sillent prin gaura :)) lol am crezut ca si-a pus un piercing acolo dar si-a bagat o bila cu ciocanul prin penis :)))))))))))))))

"In luna martie, o fetita de 12 ani din Arad a ajuns in stare grava la spital dupa ce un mini-vribrator i-a ramas blocat in vagin."

Doamne vibrator la 12 ani?Ce se intampla cu lumea asta?M-ai zic si eu acolo o "laba"(la baieti) dar nu cu vibratoru :|

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...